Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájás. Kérdésem túl rövid,...

Fogfájás. Kérdésem túl rövid, magyarázat túl hosszú?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 hete fáj a fogam jobb oldalt fent. Mielőtt jönne a válasz, hogy ha nem mész el fogorvoshoz kihullik, meg ilyenek, mondom előre, hogy elmentem:) A fogorvos megállapította, hogy 3 szuvas fogam van egymás mellett. 4 napja voltam, betömte a 3 közül a középsőt. Rágásra azonban továbbra is fájdalmas érzést érzek. Lehetséges, hogy a mellette lévő 2 miatt fáj a rágás? Vagy a betömött fog fájhat keményebb harapásra? (Pl.: Ropi..) Egyébként kocogtatásra nem érzékeny, sem hidegre, melegre, tehát szerintem nem kell gyökérkezelni. Csak nagyon aggódom, mert a fogfájásból nagyon elegem van, és szeretném hogyha túl lennék rajta....

Olyan lehet, hogy a tömött fogam keményebb dolgok rágására továbbra is fáj?


2011. aug. 5. 02:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és szerdán megyek legközelebb, akkor kerül tömésre a maradék 2.
2011. aug. 5. 02:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb még így fájt 1 hétig az a fogam, amit betömtek, de most már vagy 2 éve jó. Ha kibírod szerdáig úgy is rá tudsz kérdezni (ill. hátha addigra elmúlik). Ha nem, akkor meg menj el hamarabb.
2011. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy a másik kettő fáj nem? vagy tul sokat piszkáltad és kicsit begyulladt. próbáld meg nem kocogtatni meg a nyelveddel se piszkáld meg ne rágj azon az oldalon egy darabig.
2011. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!