Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális, ha a...

Foghúzás után normális, ha a mellette levö fog érzékeny nyomásra, kopogtatásra?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelt fogamat húzták+varrták is, egy óriási gennyzacsko volt rajta. Most fáj a seb is, de ha megnyomom a mellette levö fogam, vagy kopogtatom, az is fáj. Kívülröl nem látszik rajta semmi, lyuk sem. Lehet ez a másik fogtól? 2hónapig gyökérkezelték, de végül ki kellett húzni, mert nem múlt a fájdalom. Sajna.
2011. aug. 20. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, igen, lehetséges még egy ideig, hiszen ilyenkor az kihat a környezetére is...


A gyökérkezelés hogy zajlik pontosan, és mennyire fájdalmas?



(Jelentettem a kérdésedet, hogy a megfelelő kategóriába tegyék át, ahol több választ kaphatsz esetleg. :))

2011. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erzekeny lehet a beavatkozastol igen. De ha egy hetnel tovabb tart, menj vissza, de nem lesz vele semmi baj.

A masik kerdesre :) A gyokerkezeles nem faj, hiszen erzestelenitessel vegzik, bar ha ott van egy gennyzacsko, az nem tehette kellemesse. En anno semmit nem ereztem.

2011. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A fog helye fáj,de nagyon..Sajnos fájdalomcsillapítót sem nagyon szedhetek,mivel 20 hetes kismama vagyok..A mellette levö fog nyomásra érzékeny..úgy magától nem..A gyökérkezelés nem volt egy álom,mivel érzestelenítö nélkül szedték ki másodszorra az idegeket,mert az elözö doki nem szedte ki rendesen..másik meg nekiállt,hogy ki fogom bírni.hááát majd lecsúsztam a székröl..2 hónapig kezelgették,de nem jött helyre,egyre jobban fájt..így sajna ki kellett húzni,a sebet kaparták,varrták..azt mondta a doki nagyon mély a seb..gondolom ezért is fáj annyira..meg a lyukbol ilyen hosszu gennyes valamiket szedett ki..fuj,durva volt.
2011. aug. 20. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj te szegeny! Meg egy darabig erzekeny lesz, de hamar tul leszel rajta, es teljes figyelemmel koncentralhatsz a babara!
2011. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!