Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lesz ebből, valaki tud...

Mi lesz ebből, valaki tud segíteni saját tapasztalat vagy tud e valamit róla?

Figyelt kérdés
Nagyon begyulladt az ínyem, egy kis gumó is van, ami nem látszik csak ha megérintem a szám lehet érezni. Fogorvos kicsit felvágta az ínyem, hogy kinyomkodja belőle a váladékot és, hogy hátha nem lesz belőle szájsebészet. Holnap megyek reggel megint, hogy nyomkodja. És hát reménykedek, hogy megúszom. Neten senkinél nem láttam szájsebészeti tapasztalatot csak bölcsességfogeltávolítás meg ilyesmi. Szóval valaki járt már ilyen szerencsésen, mint én? Valami nyugtató szavak szájszebészetről? Szóval, ha tényleg oda jutok milyen lenne az a műtét? Mit csinálna és mi lenne utánna? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 25. 23:13
 1/3 anonim válasza:

Nekem nagy gumo lett sajna,alaposan begyulladt,de nekem korona felrakása után,én is nagyon félek,mert holnap délután kell mennem vissza a dokihoz,iszonyúan fájt,szedtem rá antibiotikumot/dalacin/ kenegettem gengigel-el,nem sokat ért fájt nagyon,elkezdtem öblögetni phlogosol oldattal,ez se sokat használt,egy ismerősöm ajánlotta h 2 dl vízbe tegyek 2 teás kanál sót,és azzal öblögessem,a fájdalom megszünt,de a gumo nem apad,ugyanakkora mint volt,de legalább már nem fáj,holnap megyek akkor majd kiderül mi lesz,és csak reménykedek h nem kell leszedni a koronát amit már elég jól megszoktam!!

Jobbulást neked,remélem nem kell szájsebészetre mennünk!!

2011. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, hát azt a kis gumót biztos neked is megfogják vágni ínyeden keresztül aztán így hátha kiürül. Nekem cisztára is gyanakodtak, de remélem jó esélyeim vannak, hogy nem kell szájsebészetre mennem. A koronához szerintem nem fognak nyúlni, ne aggódj. :-) Mert nekem se nyúltak a fogamhoz. Köszönöm szépen és neked is jobbulást! :-))
2011. aug. 28. 21:36
 3/3 rebeka1 válasza:
43%
en tudom mi lesz.. be fogjak varrni a szadt:))
2011. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!