Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken megyek fogorvoshoz,...

Pénteken megyek fogorvoshoz, de nagyon félek! Gáz, ha elsírom magam kezelés előtt? Mit tegyek, hogy eltereljem a gondolataimat? (Fel fogják vágni az ínyemet. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 23:31
1 2
 1/19 greeen ***** válasza:
24%
az faxa.Én is akkor megyek Sájszebészetre mert beletörött a foggyökér mikor húzták néhány napja!De spec mondjuk én totál lethojom nem tom mit rimánkodsz!
2011. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Igen, gáz.

Azért, mert érzéstelenítésben csinálják, nem fogsz közben érezni semmit. Majd ha az érzéstelenítő hatása elmúlik, akkor fájni fog kicsit, de arra meg ott a fájdalomcsillapító.

Ha ezen parázol, akkor 10x olyan rossz lesz.

2011. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Azért próbáld meg nem elsírni magad, az elég ciki lenne.

Nem vagy már kisiskolás, gondolom.

Kapsz érzéstelenítőt.

Gondolj valami másra előtte.

2011. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem is felvágták egyszer az ínyemet, egyetlen mozdulat volt csak, és semmit sem éreztem belőle, se abból, mikor utána összevarrták.
2011. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 greeen ***** válasza:
46%
tényleg mennyi idős vagy?remélem nem egy fiu!
2011. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz semmit érezni az egészből. Egyébként én is nagyon féltem a fogorvostól, de amióta átestem egy gyökérkezelésen és NEM fájt, azóta már nem félek. Na jó, nem a kedvenc hobbim oda járni, de nem félek már, pedig hidd el, régen úgy féltem, hogy már napokkal nem bírtam aludni meg enni az idegességtől, ha fogorvoshoz mentem!
2011. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 greeen ***** válasza:
46%
hát a gyökérkezelés ahhoz képest semmi ami rám vár.
2011. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mostanság fogok menni. Hát, én is elég izgulós típus vagyok, volt amikor én is ettől féltem (főleg mielőtt megjönne). De ne izgulj. Ha teheted ne menj egyedül és előtte beszélgess valakivel. Amúgy szerintem az érzéstelenítőt miután megkapod már nem is arra gondolsz. Mondjuk én mindig attól félek jobban. Nyugi, minden rendben lesz:) (remélem nálam is:P)
2011. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gondolom pontosan azért jutottál idáig,mert nem jársz fogorvoshoz mert ennyire félsz. Ha néha eljárnál,rendbehozatnád,és vigyáznál a fogaidra nem kellene olyan gyakran a fogorvoshoz járni. A fogorvos nem fáj csak kellemetlen mert a szádban nyúlkálNe félj a félelem az agyból jön és ha félsz sokkal jobban fájhat is,mert azt hiszed hogy fáj,pedig nem!Mondjad az orvosnak hogy sok érzéstelenitöt adjon,és csak akkor kezdjen hozzá ha már teljesen zsibbad,mert félsz,mondjad nyugodtan,nem szégyen,nem vagy az egyetlen....:-)
2011. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jajj, nem szoktam ennyire félni, csak mivel még az ínyemet nem vágták, ezért tartok a szikétől.

Egyébként rendszeresen járok fogorvoshoz, kedvelem is a dokimat. :) Az ínyemet meg csak azért kell vágni, mert nem tud kibújni a bölcsességfogam és nagyon fáj. Szerencsére a fogaim rendben vannak. :)

19 éves lány vagyok.

Köszönöm a válaszokat, igyekszem majd bátor lenni! :)

2011. szept. 8. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!