Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy tudom, hogy 18 éves kor...

Úgy tudom, hogy 18 éves kor alatt bárhol kihúzzák ingyen a fogat. Nem muszáj a körzetihez menni. Ez tényleg így van? :S

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem..
2011. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ,de ha lehetséges akkor inkább mentesd meg!
2011. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem lehetséges sajna, mert az ideg van begyulladva és hiába gyógyszereztem mert hat semmi és nagyon fáj....

az a baj, hogy a körzeti orvosom nagyon durván csinálja, semmi óvatosság.. :S meg nem is valami jó orvos, nem szeretek hozzá járni :/

2011. szept. 16. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
maszek 5000 ft húz de óriási a külömbség,akár ugyan az az orvosnál is, he maszekon csinálja kapják be!!
2011. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mindenki azt mondja hogy csak a körzetihez lehet menni ingyenes kezelésre... na én viszont nem megyek hozzá, mert egy barbár nőre cserélték le a régit (akivel nekem nem volt bajom, szerintem jól dolgozott)

Én egy lakóhelyemtől kb 25 KM-re praktizáló doktornőhöz járok, akinek magánrendelője van, de TB alapon is dolgozik. Lelkiismeretes és kitűnő munkája van és ingyen lát el. Szerintem nem kell kötelezően a körzetihez menni, mindenki oda megy ahova akar... bár lehet orvos függő.

2014. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!