Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csepelen az SZTK-ban tud...

Csepelen az SZTK-ban tud olyan fogorvost, aki precízen, szépen, óvatosan, kíméletesen és lehetőleg fájdalommentesen dolgozik? És az sem egy utolsó szándék, hogy legyen türelmes és ne legyen szigorú, hanem vegyen emberszámba.

Figyelt kérdés
Ugyan is mennék tömésekre, de nagyon-nagyon félek a fogászattól. Nem bírom az egész légkört, a szagot a műszereket stb. Még soha nem volt semmi a fogaimmal, most nemrég vettem észre, hogy lyukas hátul 2 őrlőfogam. És nagyon-nagyon félek.
2011. szept. 19. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen ott nincs, hacsak...nem perkálsz egy nagyobb összeget előre


;)

2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, az sztk-sok utca szerint vannak körzetesítve.
2011. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha perkálni szeretnék akkor mennék magán rendelőbe. SZTK-ba azért mennék, mert nem kerülni egy vagyonba. Azt meg nem értem, hogy utca szerint vannak az SZTK-k. Csepelen egy van a Karácsony Sándor utcánál a Csepel Plázánál.
2011. szept. 19. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az sztk van utca szerint, hanem az orvosok!


Nálunk úgy van, hogy van a városban 3-4 fogorvosi rendelő (sztk+körzeti orvosi rendelők), és ca. 10-12 fogorvos, és be van osztva mindegyikhez pár utca.

Ha X utcában laksz, akkor Dr. Nagy József, ha Y utcában, akkor Dr. Kiss Katalin a fogorvosod.

Nem tudom Csepelen így van-e, vagy lehet szabadon választani a dokik közül.

[link]

2011. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok...

igen, lakhely szerinti körzetek vannak az sztk-ban rendelő fogorvosok közt megosztva, de én 2 éve ahhoz a dokihoz mentem, aki nekem szimpatikus volt, nem a lakhelyem szerintihez

2011. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!