Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 éves vagyok és állandó...

11 éves vagyok és állandó fogszabályzó kell ciki?

Figyelt kérdés
Akinek van annak milyen érzés volt a többiek hogy fogadták?
2011. szept. 27. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem

nekem is lesz 16L

2011. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
ba...ott ciki
2011. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a ciki ha össze-vissza állnak a fogaid később. Most lehet pár bunkó ezen fog viccelődni, de nem kell egész életedben félve nevetned, mert ciki a fogsorod. És vannak már olyan fogszabályzók, amik alig látszanak.
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Nekem 18 évesen rakták föl, és kb addig tartottam cikinek amíg meg nem láttam a tükörben magamon, onnantól már nagyon tetszett. 2 hetente jártam kontrollra, és mindig kaptam rá új színes gumikat, nagyon tetszett.

A cikiségről annyit, h kb 1 hét után már senki észre sem vette, akkor jöttem össze az első igazi pasimmal, és később a gyermekem apukájával jelenlegi férjemmel is.


Szerintem az a ciki, akinek keszekuszák a fogai, és nem tesz ellene semmit.

2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz, hogy ciki-e, (persze senki nem viselné szívesen), de hordod max. 2 évig, és egész életedben szép lesz a fogsorod.

Ha nem hordod, egész életedben ciki lesz a fogsorod kinézete.

Ha hordod, én azt gondolnám, adsz magadra és nem azt hogy : de ciki ez a csaj!

2011. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki... Figyelj! Sokkal jobb dolgod van h 11 évesen teszik fel mint akár pl nekem mint 14 évesen, vagy esetleg huszon akárhány évesen... Hordod 1-1,5 évig aztán olyan szépek lesznek a fogaid hogy huuu.!:DD
2011. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazatok van, de egy kicsit félek ettől...
2011. szept. 27. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.:)

Én is féltem amíg fel nem tették. De azóta! Imádom a fogszabályzóm.:DD Nekem nagyon tetszik, sztem tök aranyos, és az legalább azt jelenti, hogy foglalkozol a saját egészségeddel és hogy igényes vagy.! Szóval fel a fejjel, ne izgulj és kitartást.! ;DD

2011. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok és már 10 hónapja van szabim :) Én nagyon szeretem:) Ha van rá lehetőségem, akkor színes gumikat kérek rá. Volt már zöld-narancs, rózsaszínű, világoskék:) Akiket ismerek fiúkat, nekik bejött.A közösségi oldalakon is minden képemen látszik a fogszabályzóm:) Egyetlen bántó megjegyzést nem hallottam ez miatt. És ha nem úgy állsz hozzá, hogy ez lesz életed legszörnyűbb időszaka, akkor nem is lesz az:)
2011. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Dehogy ciki, oszitársam nak is volt és amikor levették neki rendesen hiányzot, hogy ott legyen :D és ezt abszolút nem gonoszságból mondom. Sőt olyan gyönyörű fogai lettek így, hogy igazából ez nem volt olyan nagy áldozat érte (ő legalábbis ezt valja) ha tényleg kell akkor ne óckodj tőle hisz nem akarnak rosszat vele
2011. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!