Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen ízt kell éreznem a...

Milyen ízt kell éreznem a számban, ha nincs szájszagom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
semlegeset,semmilyet,ha épp nem ettél
2011. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én legtöbbször ilyen savas, savanykás ízt érzek, pedig a fogaimmal monden rendben van fogorvos szeront, naponta 4-5x mosok fogat és nem tudom eldönteni, hogy milyen a leheletem.
2011. okt. 15. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyald meg a kézfejed (de ne csak a nyelved hegyével, hanem a nyelvhátad is érje), aztán egy 15-20 mp múlva szagold meg. Ha nincs szaga, akkor a szádnak sincs.
2011. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha savas ízt/szagot érzel, az azt jelenti, hogy nem záródik jól a gyomorszájad, és evés után feljöhet a sav, aminek cseppet sincs kellemes szaga. Hogyha fehér színű lepedék borítja a nyelvedet, akkor biztos hogy ez a problémád. Jobban tennéd ha inkább rágóznál, és nem napi 4-5-ször mosnál fogat, mert az árthat a fogínynek. Kivéve ha bármilyen más okból mosol fogat pl. ha fogszabályzód van.
2011. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!