Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb két hete folyamatosan...

Kb két hete folyamatosan elharapom belül a szájamat a bal felső, most növő bölcsességfogammal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Arc izom gyakorlat! Az úgy kell csinálni,hogy levegőt préselsz a pofazacskóba és ki engeded és nagyon sokszor meg csinálod és be áll az izom úgy,hogy nem lesz ernyedt és nem fogod meg harapni
2011. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal többnyire ha baj van a bölcsességfoggal kihúzzák. Szerintem mutasd meg fogdokinak, aztán eldönti mi legyen a sorsa. Az is lehet, hogy ha teljesen kinő, már másképp áll és nem lesz neki útban az arcod. Úgy emlékszem először nekem is gondom volt, oda nőt valami ami azelőtt nem volt ott, egyszer ráharaptam a számra belül, utána mindig ugyanoda, mert kicsit megdagadt, vagy megsérült.
2011. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!