Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül kb. egy felső...

Mennyibe kerül kb. egy felső fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Mikor olvastam az árakat sírva fakadtam, mert nem szeretném ezzel terhelni a szüleimet...
2011. okt. 12. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

pedig annyi... én sem szerettem volna ezzel terhelni a szüleimet, de ha már elb***ták valamikor 18 évvel ezelött most hozzák is helyre.. bocsánat de ez az igazság...


amúgy szerintem meg lehet oldani, hogy részletekben havonta fizessetek. Semiképp sem hanyagold el!!!

2011. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na ugyanebbe a helyzetbe vagyok én is!! 200E alatt sehol sem láttam!! de nekem szóba se jöhet:@
2011. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
sajnos igy van,nekem anno feleve 200ezer volt .es most januarba rakjak fel alulra ami szinten 200 lesz..
2011. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az enyém 50e volt.
2013. aug. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%

Nekem a hagyományos gumis fogszabi csak a felső 20000 volt. De ez gondolom fogorvostól függ, mi a körzetibe járunk. Meg ugye 18 év alatt vagyok.

13L

2017. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!