Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bolcsesség fogam, az...

Nő a bolcsesség fogam, az ínyem helyett inkább a nyirokcsomó fáj. Nemszeretnék orvoshoz menni, csak érdekelne mi miért torténik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
már hogy oldalt anyakdnál a nyirokcsomók? pl ha lehajolsz akkor?
2011. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Be van gyulladva.

Én rengeteget kínlódtam vele, vagy 10 évet, és ráadásul ki sem nőtt :)

2011. okt. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nna, el kell mennem: szóval,ha nyaki nyirokcsomók fájnak: körömvirág-teát kell inni. Nem túl jó ízű, de hatékony!!!

(gyógynövényboltban, gyógyszertárban kapható)

2011. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a nyirokcsomó fáj, akkor ott valami gyulladás van, nem biztos, hogy a fog, lehet az íny gyulladásától is, menj el egy fogröntgenre.
2011. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyértelműen a bolcsesség fogam miatt fáj,igen a nyakamnál pont a fog alatt, de csak egy kicsit kemény de nincs feldagadva, meg nem is fáj. de amikor a kérdést irtam azóta szerintem enyhült is. kőszonom a tippeket.
2011. okt. 18. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:
most meg megállt a fognovés és mégis fáj a nyirok csomó, nincs még valami házi praktika?
2011. okt. 20. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta? Nekem most ugyan ez a problémám, nem fáj, a fogamnak van helye (legalább is volt, amíg be nem dagadt mellette a fél világ). A fog maga nem fáj, hanem mellette, az íny mellett be van dagadva, érzem a csomót (cagy csak a bedagadt részt).

Nem feszül, nem fáj, nem lüktet... nem akarokorvoshoz menni én sem, sok okból, pl, hogy a családban soha senkinek nem szedték ki egy bölcsességfogát sem - meg tudnáéd mondani, mi történt vele végül?

köszi szépen

2012. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, kicsit későn de irok... hát mai napig nő a bölcsesség fogam meg-megállva.. nyirokcsomó már nem szokott begyulladni bár nem akarom elkiabálni.. :D inkább csak az inyem fáj, ezek szerintem nem vészes dolgok.. régen az emberek nem szedtek fájdalomcsillapitót meg orvoshoz se jártak mégis túléltek sok mindent..
2014. szept. 21. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!