Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szolnokon, Dr. Póta sándor,...

Szolnokon, Dr. Póta sándor, vagy Dr Fábián Armand mennyiért dolgozik? Pl. Mennyi egy fogtömés? És melyik a jobb fogorvos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos volna,hogy ha valaki tudja De Fábián Armand mikor rendel,írja meg!!!És kíváncsi lennék mennyiért dolgozik.Köszönöm!!
2011. okt. 24. 09:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Pótát szerintem még megtalálod az ügyeleten is, ott teljesen ingyen van. Jó orvos egyébként, családomból többen voltak nála, és jobb munkát végzett, mint egy kedves doktornő súlyos pénzekért.
2011. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak a gondom az,hogy ügyelet hétvégén és ünnepnapokon van,és csak 7-15-ig.Nekem meg nagyon fáj a fogam!Azért köszi!
2011. okt. 24. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Már biztos nem aktuális az ügy,most bukkantam rá a kérdésedre, de azért válaszolok. Évek óta Fábián Armandhoz járok, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minőségi anyagok, minőségi munka.Ha magasnak érzed a tömést, javítja, utólag is visszamehetsz, s az ingyenes.Nagyon rendes emberileg is, sokan vannak nála, általában várni kell 1-2 hetet. Kivéve a sürgős ügyeket, olyankor előrevesz, legalábbis nekem úgy volt. Ha nagyon fáj, a rendelési idő végére odahív aznap, megnézi, és ellát.Sajnos drága, de melyik privát fogorvos nem az?
2012. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a rendelési idő: hétfőtől csütörtökig, pénteken Armand nem rendel. Hogy hánytól hányig arra pontosan nem emlékszem, délután, késő estig. De ki van írva a Szapáry úton a cégtáblája alatt.
2012. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj dr. Szolga Ferenchez
2014. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Mégis körülbelül mennyi egy tömés Fábián doktor útnál?
2015. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Dr Póta Sándor árairól tudtok írni?
2017. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Póta doktor nem dolgozik drágán ( 2 éve egy db első fog csappal koronával 25 ezer Ft volt) szerintem az árakat egyénre szabja. Én voltam nála, senkinek sem ajánlanám.....a higiénia fogalma számára ismeretlen és ez még a legkevesebb probléma vele
2017. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!