Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rögzített fogszabályzóm van,...

Rögzített fogszabályzóm van, tegnap rakták be, harapásrögzítőt is betettek. A fájdalom tényleg csak 2-3 napig tart? Ha húznak jövőhónapba rajta ismét fájni fog?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki ismeri és ki nem, nagyjából annyi, hogy a szájpadlásom 1/3-át egy műanyag viszonylag vastag felület fogja le, mennyi idő mire megszokok beszélni? Szájpadlás hangok képzésénél feltűnő, hogy van valami a számban, (pl: sz, s, gy, stb. ) Nem akarom ha emiatt a tanár kellemetlen helyzetbe hozna órán, vagy hogy azt higyjék, hogy rágózom, nálunk ezt szigorúan veszik, elég komoly gimnáziumba járok. Tehát, mennyi idő mire megszokom, és feltűnés mentesen fogok tudni beszélni? őszi szünet alatt megszokom?
2011. okt. 28. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, amit kifejtettem annak a neve harapásrögzítő,NEM a fogszabályzóról van szó a kifejtett szövegben.
2011. okt. 28. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogszabályzóm. És az elején fájt néhány hétig aztán elmúlt.
2011. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyenem volt, kb 1 hónap múlva már tudtam normálisan beszélni vele, de az elején alig értették mit mondok. Nekem elég sokáig fájt, kb 2 hétig, de az első pár napig brutál volt. Amikor húznak rajta az meg se közelíti azt a fájdalmat mint amikor feltették, az inkább csak kellemetlen, és csak 1-2 napig.
2011. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!