Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás Budapesten HOL?

Fogszabályozás Budapesten HOL?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogszabályozót, mert felül az egyik metszőfogam kicsit ferdén áll, de azt mondták, hogy alulra is mindenképpen kell tenni, mert ha változik a felső ív, akkor az alsót is igazítani kell. DE olyan kicsi változtatást szeretnék, hogy úgy érzem, csak több pénzt akarnak kihúzni a zsebemből -___- Tudnátok nekem mondani Budapesten NORMÁLIS árakkal dolgozó, JÓ fogszabályozó szakorvost? Mivel jelenleg diák vagyok, nem tudok kapásból 400 ezreket rászánni :/ 22 éves vagyok amúgy...
2011. okt. 28. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh mivel 22 éves vagy így nem lesz olcsó mulatság , mert ugye ha 18 alatt lennél akkor olcsón meg lehetne csináltatni.Szerintem 200-300 ezer biztos lenne az egész még ha mindenből a legolcsóbbat kéred akkor is de lehet ezzel keveset mondtam.
2011. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8.kerület Szentkirályi utcában tuti olcsó! és az jó fogászat
2011. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2011. okt. 29. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!