Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok ajánlani jó fogorvost...

Tudnátok ajánlani jó fogorvost Budapesten?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, szóval egy kedves, jófej dokit keresek :)
2011. nov. 19. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mák Edina Doktornőt tudom ajánlani:)

[link]


Fiatal,laza,kedves dr.nő én és a férjem is hozzá játunk,csinált már tömést és gyökérkezelést is,nagyon elégedettek vagyunk:)

Menj bátran,nem fáj:)

Sok sikert!

2011. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Dr. Csuta Gábort javaslom, durván gyulladt fogat gyökérkezelt múltkor, gyönyörűen megcsinálta és ami nagyon fontos, hogy egyáltalán nem fájt, nagyon ügyesen adja be az érzéstelenítőt is és nem csak Lidocaint használ,hanem korszerűbb, erősebb fajtát is.
2011. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Lonkay Lászlót tudom ajánlani, a Minerva utca 2. szám alatt rendel (ha jól emlékszem hétfőn és csütörtökön), keress rá neten, fönn van a telefonszáma. Nekem kb. 1 éve még 6000 forintos áron fúrt és tömött fogat. Nagyon profi, szépen és fájdalommentesen dolgozik :)

2011. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!