Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos para - ugye nem...

Fogorvos para - ugye nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy iszonyatosan félek a fogorvostól. 14 éves lány vagyok, szóval van iskolafogászat, minden évben el szoktunk menni, az idegességtől sírógörcsök jönnek rám. Van pár rosszabb fogam, amikre ráférne egy kezelés, de nem tudom rávenni magam, hogy elmenjek. Ti hogy vagytok ezzel? =/ Normális vagyok?...
2011. nov. 30. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony, nem vagy egyedül...Normális vagy:) Ha lehet, menj el egyedül és ne az osztállyal.
2011. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van egy kis félsz, hiszen néha fájhat is, amit csinál. De menj el, tényleg jobb, ha egyedül mész. Tapasztalatból tudom, hogy ha van közönség, akkor megy nálam is a sírás-rívás. Ha nincs ott senki, akkor csendben parázok. De mindenképp menj el!!! Én ma voltam, mert letörött a fogam :( De elmentem, mert nem akartam, hogy kihúzzák, már így is 4!! fogamat kihúzták :S

21/N

2011. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
normális. én is halálosan fázok a fogorvostól, de nem a fájdalom miatt, bár az se tetszik, hanem abba rossz még belegondolni is, hogy egy idegen ember turkáljon a számban.
2011. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Normális persze. Nálam jobban senki nem fél szerintem a fogorvosoktól, és úgy 3 hete járok fogászatra heti 1-2 alkalommal, mert tömik a lyukakat és ma már úgy mentem be meg ki is a rendelőből, hogy nevettem :) Pedig én aztán úgy féltem a fogászattól mint a tűztől.
2011. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Szóval nyugi nem vagy egyedül! :)

Hál' istennek a fogorvosom nagyon megértő, kedves és mindig igyekszik, úgy csinálni, hogy ne érezzek fájdalmat.

De én még ettől függetlenül is félek.

Olyan íjesztő ott minden.. a hideg kiráz : S

15/l

2011. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!