Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez csak nekem fura, hogy...

Ez csak nekem fura, hogy ilyet csinál a fogorvos?

Figyelt kérdés

kb 5 éve voltam fogszabis dokinál akkor még nagyon elleneztem a dolgot és nem is mentem bele, de most hogy eltelt az ide belevágok, viszont mikor vittem neki a röntgen képet azt mondta hogy hagyjuk mert megvan még az 5 évvel ezelőtti, igenám ,de én világosan emlékszem hogy akkor még nem is csináltunk rontgen képet, mert annyira nem akartam


de ha csináltunk volna is 5 évvel későbbre már változott a helyzet?



áááá nem akarom azt hogy felteszi ,azt nem lesz semi értelme, vagy bízzak benne?


győrbe ,dr horváth gabriella ról van szó

18f


2011. dec. 13. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérted, hogy mutassa meg, mert az nem lehet a tiéd, mert tudod, hogy nem csinált röntgent?
2011. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg ezt most nem mondod komolyan h 18 évesen csináltatod és a 13 éves fogsorodat akarja alapul venni?? Szerintem sürgősen váltsd le...
2011. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én jóba vagyok vele, fogszabis vok(hozzá járok), kicsit am tényleg fura, de beszéld meg vele abba nem halsz bele!:D

14f

2011. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács: Kerüld el!
2012. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!