Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha foghúzás után...

Mit tegyek ha foghúzás után vérzik a fogam és nem áll el?

Figyelt kérdés
ma délelőtt kihúzattam az egyik őrlő fogamat és azóta vérzik nem nagyon csak egy kicsit.de akkor is most félek hogy mi lehet.nyugtassatok meg hogy ez normális! a válaszokat előre is köszönöm.
2011. dec. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

piszkáltad a sebet? Mert ha kiszedted a vérdugót, akkor nem voltál ügyes :(

fájdalomcsillapítót vettél be? Ha igen, milyet?

2011. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszamennék ,vagy felhívnám a dokit vagy mittudomén,mert rosszabbat el nem tudok képzelni annál,hogy a következő 3 napos ünnepi szakaszra(24-én délelőtt még a legtöbb helyen dolgoznak,de délután már sehol,25-én és 26-án pedig eleve kizárt,hogy ügyeleten kívül máshol fogadjanak,ott pedig tapasztalataim szerint nem épp kedvességükről híresek a dokik - és akkor finom voltam ),szóval én ezt még ma este,de legkésőbb holnap délelőtt megpróbálnám véglegesen lerendezni...Muszáj volt mindenképp az ünnepek előtt huzatnod?
2011. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval a következő háromnapos ünnepi időszakra szerintem nehéz lesz ezt megoldanod,ha holnap korán reggel nem kezdesz el egy dokit keresni.(előző voltam).
2011. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hozzátok már rá a frászt, simán normális, ha 1-2 napig szivárog belőle a vér!

Akkor van gond, ha ömlik.

2011. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!