Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a fogszabályozás?

Mennyibe kerül a fogszabályozás?

Figyelt kérdés
Ha csak felül a két középső kiálló fogat kellene megigazítani. Akinek hasonló problémája volt, mennyibe került?
2011. dec. 28. 20:17
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!


Én tavaly estem bele ebbe...Azt mondta az orvos hogy felső fogszabi kell nekem és azt mondta választhatok kivehetős(12.000Ft) vagy rögzített(65.000Ft) az 1. melett döntöttünk.Csak közbe kiderült (mikor már nem volt sok hátra mert ugye 1 évig kellett hordani) hogy van még tejfogam ami közbe ki is esett... most ott csücsül a szekrény polcán :):):)

2011. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú, első, most nem azért, de fasza fogorvosod lehet.
2011. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, ha tejfogad volt még, gondolom akkor még a 18 év alatti kategóriába tartozol. Én 32 vagyok, nekem tuti már jóval drágább lenne. Az a fogszabályzó ami neked volt, az hagyományos volt vagy láthatatlan?
2011. dec. 28. 20:35
 4/11 anonim válasza:
18éves kor aatt kb 60ezer, de fölötte százezrek. nekem is a 2 első fogamat kéne kezelni, kiszámoltuk, kb350ezerben állna meg. úgyhogy ha nem vagy 18, és szeretnéd kezeltetni, hajrá
2011. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
350k? Az igen. Azt hiszem marad akkor úgy ahogy van, legfeljebb a későbbiekben is csukott szájjal mosolygok, mást úgy se tehetek. :)
2011. dec. 28. 20:50
 6/11 A kérdező kommentje:

Erős idegzetűeknek, egy kép a fogamról :D

[link]


Ha szabályzót tennének rá, akkor minden fogra tesznek olyan "tappancsot" vagy csak arra a 2-3-ra ami nincs a helyén? És tényleg 3-400k alatt nem lehet megúszni? Ezt a pénzt egy összegben szokták elkérni vagy részletekben is lehet fizetni?

2012. jan. 6. 01:59
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem csinálj, valamit ha belegondolsz az önbizalom nagyon fontos a mai világunkban , a csukott szájjal mosolygás pedig csak rontja azt


én szts dokinál vtam ,18 éves vok, és 135 be meg volt a felső fogsor readásul porcelán :)

te is menj el ,de ne magánhoz ,mert ott 2-3x annyiba kerül

2012. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia. Hát, szerintem ne hagyd rá... :)

Nagyon nehezen szántam rá magam én is, de megérte. Mindre felteszik a brekettet, hisz az egészet mozgatják, igazítják egymáshoz. tudok pesten egy nagyon jó szakembert, aki nem mellesleg nagyon jó áron is dolgozik. alulra+felülre(sajnos nem lehet csak felülre, mert nem fog egymáshoz illeszkedni a két fogsor) felteszi 155ezerért a minifémet, 30e korul van a kezelési terv, magát a kezelést pedig részletekben kell fizetni. havi 6-10e átlagban.

2012. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jók a fogaid Laci!
2012. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szancsiii válasza:
18 vagyok, nekem most lesz alsó és felső iss 120.000 /:
2012. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!