Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog fájással mit...

Bölcsességfog fájással mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most kezd nőni fent a bölcsességfogam már kicsit ki nőt mert a nyelvemmel érzek vmit.De ha vmi hozzá ér az ínyemhez akkor nagyon fáj,meg néha bele nyíllal.Elmenjek fogorvoshoz megmutassam neki vagy nem kell még?Vagy esetleg vmi gyógymód rá? köszönöm előre is a válaszokat:) 17/l
2012. jan. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell megmutatni fogorvosnak!(még) kenhetsz rá Dentilnox zselét,nyugodtan vegyél be fájdalomcsillapitót,pl Algopyrin!Gyakrabban mosd,próbálkozhatsz homeopátiával,gyógyteákkal is!
2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmehetsz az általában nem kerül semmibe, attól megnyugodsz legalább. Ha nem tud előtörni és fáj meg begyullad valszeg ki fogják műteni. Nekem egyik se tört eddig elő, nem is tud, ha bármi baj lesz vele ki fogom szedetni, de ameddig tünetmentes addig minek piszkáljam?
2012. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Lehet h még kicsit várok vele,mondjuk most már akkor is fáj kicsit ha beszélek.Remélem majd elmúlik,ha nem meg akkor meglátogatom a magán fogorvosomat.Ott úgyis jó kezekbe vagyok meg nem félek és mindig sokat nevetünk a dokimmal:D

2012. jan. 2. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj el időben, kérj a fogdokitól időpontot panoráma röntgenre, abból látható, ha rosszul áll a fogad, pl vízszintesen és azét fáj. Én is halogattam, pedig jobb lett volna előbb elmenni.
2012. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is most nő már kint van a vége látni nem látom h félre állna vagy rosszul nőne de néha fáj meg zsibbad főleg esténként így napközben csak azt érzem h nő vagy nem is tudom.. szerintetek?
2013. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!