Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a foghúzás és...

Ildiko1235 kérdése:

Mennyibe kerül a foghúzás és a tömés külön-külön, ha mondjuk nem a bejelentett címem szerint illetékes fogorvosnál kérem, hanem más megyében?

Figyelt kérdés

Tatán tartózkodom jó ideje, de nem vagyok bejelentve ide, se ideiglenesen se állandóra, sürgősségi alapon voltam már párszor húzatni, de nem húzathatom ki minden fájó fogamat.:(

ráadásul már elég gyanús is vagyok:(Tudtok nekem mondani körülbelüli árakat?:)


2012. jan. 11. 11:43
 1/3 bazsiboy válasza:

Pesti árakat tudok mondani:

Húzás 6000-10000

Tömés: 8000-15000

Gyökérkezelés 10000-18000

2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy magánrendelés, vagy OEP szerződött. Ha OEP szerződött területi ellátás kötelezett, akkor egy árva fillért se kérhet, mert az oep fizeti, az más kérdés hogy nem annyit amennyit a fogorvos szeretne kapni.

Vidéki nagyváros: Húzás 4-7 ezer, tömés: 5-10, gyökérkezelés 10-15ezer. De egyvalami fontos: ha te is tudod hogy nincsen szétrohadva az a fog, érted?, akkor ne engedd egyből húzatni, mielőtt másnak is megmutattad volna. A fogorvosok szeretnek húzni,(nem visszajáró betegnél) mert az jól le van tudva, mint 4-6 alkalommal szárítgatni, pucolgatni agy gyökércsatornát mire le tudják zárni, tömni.

2012. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Bukszanyitogató:) Mikor már nem voltam bejelentve Tatán, az eddigi körzeti fogorvosom 7 ezerért húzta volna ki, így elmentem sürgősségivel kihúzatni,azt hazudtam vendégségbe jöttem csak.:)Választhatok, vagy zsebbe nyúlva betömetem, vagy utazgatok a bejelentett lakcímemre minden fogfájásnál:)egyik se olcsó, Bicske sincs helyben:)amig jobb ötlet nincs(vagy több pénz) marad a szenvedés.:)
2012. jan. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!