Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen házi módszertől, házi...

Milyen házi módszertől, házi szerektől múlik el, megy le a fogíny gyulladása?

Figyelt kérdés

Üdv, egy kollégista


(Tombol a vizsgaidőszak, és nem akarok felemás arccal menni vizsgázni, főleg, hogy úgy beszélni sem tudok szépen)

Holnap vizsga


Ez a gyulladás nem úgy értendő, hogy piros, hanem olyan, mintha folyamatosan lenne valami a számban. Mondjuk egy mogyoró.


2012. febr. 2. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb ha elmesz a fogorvoshoz,ha gyulladasod van ,kapsz ra gyogyszert,esetleg amig nem jutsz oda,öblitheted sved cseppel.
2012. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha piros, gyulladt és vérzik amikor mosod, akkor fogínygyulladás, arra az egyik legjobb a gengigel gél, de ha az ínyeden egy göb van (mint egy mogyoró), akkor azzal a fogaddal van valami baj a gyökérnél pl.: gyullad, ez viszont nem múlik el házi kezelésekkel, fogorvoshoz kell menni.
2012. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogdoki, MA! Ha most azonnal keresel egyet és elmész, rak rá neked antibiotikumot, az holnapra kezelhetővé teszi.

Vagy ha nem fáj elviselhetetlenül, akkor bemehetsz így is, talán még egy jobb jegyet is ér :P

2012. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Fogorvos

2. Amíg nem jutsz el a dokihoz tegyél a duzzanat mellé összezúzott fokhagymát.

2012. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mármint az arcom olyan, mintha egy mogyoró lenne a számban. Nem véletlenül kértem házi módszert.


Tudjátok, C-vitamin, kamilla, ilyenekre gondoltam!


(Ennél a tanárnál semmi sem ér jobb jegyet, max, ha elmondjuk azokat a mellékvágányokat is, amikre előadások alatt kitért.)

2012. febr. 2. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát kamillával öblögethetsz, bár nem értem, miért jobb a házi módszer. Nekem pont az előző vizsgaidőszakban volt ilyen, egy csomót szenvedtem, aztán öt perc alatt belenyomott az ínyembe egy antibiotikumos tampont, fizettem vagy 3 ezer forintot, és két nap múlva kutya bajom nem volt.
2012. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor kenegesd tömény Phlogosol oldattal, vagy vegyél Gengigel gélt, ez elég drága, de hasznos.
2012. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig én vagyok. Szóval már kijött belőle a genny, viszont még mindig duzzadt egy kicsit, de már nincs benne semmi. Hogyan mulasszam el holnapig? Nagyon fontos lenne!
2012. febr. 6. 15:03
 9/10 feco8888 ***** válasza:
D-vitmain tabletát szedj, akkor már nem lesz gyulladás
2018. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gengigel géllel, naponta 5ször kend.
2018. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!