Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt szoktátok...

Mennyi idő alatt szoktátok meg a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a 4. nap nem volt vele baj, de ez egyénfüggő
2012. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez az ötödik napom, még nem az igazi, de egyre jobban viselem, észrevettem, hogy másnap mindig jobb. Köszönöm a választ!
2012. febr. 7. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:

teljesen megszokni nem lehet szerintem, de jah én már így egy hónap után elég jól viselem :)

viszont társaságba teli szájjal nevetni még nem megy, ahhoz még idő kell

18f

2012. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ! :)
2012. febr. 7. 19:09
 5/8 anonim válasza:

Nekem kb.3 hét kellet mire egyáltalán nem fájt a harapás és megszoktam h kicsit kinyomta a számat.De fél év után teljesen megszoktam.Lassan 3 éve van fent és van olyan ,hogy el is felejtem ,hogy rajtam van egyáltalán.

16/L

2012. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 3 évig volt fenn.. hát vissza emlékezve 1 hónap kellett hogy teljesen megszokjam.. de enni már a 2. hét után tudtam rendesen. nagy kínokat éltem át az elején : S : D de persze ez egyénfüggő.
2012. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor ez tényleg egyénfüggő. Nekem most van fent a 6. nap, van amikor én is mostanában elfelejtem hogy rajt van, és egyáltalán már nem fáj a rágás. Úgy látszik akkor én szerencsés vagyok! :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 9. 17:17
 8/8 anonim válasza:
én már az első hét után megszoktam, ma meg már el is felejtem,hogy rajtam van. :) Mintha nem lenne semmi a számban.
2012. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!