Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó a kalmopyrin fogfájásra?

Jó a kalmopyrin fogfájásra?

Figyelt kérdés
Nincs itthol más, és nagyon fáj!
2009. jún. 4. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb csak túl ne adagold magad ha egyből nem hat
2009. jún. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Kalmopyrin inkább lázra és megfázásra jó. Amikor minden bajod van, beveszed forró teával, bebújsz az ágyba és kiizzadod magad tőle.
2009. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha fáj akkor ne gyógyszerekkel próbáld, nekem is fájt a két rossz fogam, hetekig csak sírtam egész éjjel, annyira rossz volt, aztán erőt vettem magamon, elmentem, kihúzták, és azóta azt sem tudom mi az a fogfájás!!

ezt tanácsolom...nem gyógyszereket!!

2009. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem igazán, inkább algofex forte, vagy ibumax 600, de ha bírod a szegfűszeg is csillapítja a fájdalmat.
2009. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az algoflex a legjobb aí világon, nekem 10 perc alatt kivitte a fájdalmat és jóideg vissza sem jött.

Nekem a hegyi kristály is bevált, csak odarakom a kőt az arcomhoz, ahol fáj, simogatom vele, és kimegy belőle a fájdalom. A leggyorsabb fájdalomcsillapító. A rezgéseket átveszi a kő, így enyhíti a fájdalmat. Sasfészekbe vettem ahol köveket, füstölőket, kis szobrokat árulnak.

300-500 forintért már vannak ilyen kis kövek (pl ametiszt, rózsakvarc, gránit)

napfénnyel és folyó vízzel lehet feltölteni az energiáját (csap vízet ráengedni)

2009. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!