Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn kihúzták jó pénzért a...

Hétfőn kihúzták jó pénzért a fogam mert rettenetesen fájt annyira hogy a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom azt amit átéltem. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Szóval hétfőn kihúzták , de nem jött ki egybe hanem beletört 3 darabba kellett kiszedni , és begyulladt a helye de inkább az állkapcsom csontja gyulladt be és az iny meg dagadt fel visszamentem tegnap mert már nem bírtam és adott a Dalacin kapszulát hogy szedjem , mikor fog használni és mikor fog elmúlni ez a gyulladás és a velejáró fájdalom?

Mert már lassan nem bírom , azt mondták öblögessem még kamillával az tényleg jó?

Már annyi gyógyszert bevettem vasárnap óta hogy nem merek többet beszedni , mik vannak még ilyen házi praktikák amivel enyhíteni tudnám ezt a fájdalmat a doki azt mondta nem maradt bennt gyökér nem attól gyulladt be.

Sokára múlik még el?


2009. jún. 4. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Dalacin az egyik legjobb antibiotikum és a fogra a leghatásosabb. Nem tudom kaptál-e, de ha nem, okvetlen szedj hozzá Normaflort, mert a bélflórádat nagyon megviseli. Egyébként végig kell szedni az utolsó szemig és meg fogsz gyógyulni tőle. Kis türelem. Jegelheted is közben, hogy a gyulladás csökkenjen.
2009. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem kaptam mellé semmit de azt a normaflort hol tudom beszerezni?

Lehet venni vény nélkül?

És ha nem szedem mellé akkor nem lesz attól még bajom?

Most megijedtem hogy bajom lesz még csak tegnap óta szedem de még nem érzek hatást remélem használni fog....

Köszi a segítségedet.

2009. jún. 4. 18:43
 3/7 anonim válasza:
100%
Én augmentint kaptam... a normaflor-t lehet kapni recept nélkül.
2009. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a dalacin tényleg a legjobb, azt szedd végig és el fog múlni. nekem a gyökérkezelés után fájt nagyon-nagyon a fogam és már az első dalacin után elmúlt a fájdalom. amúgy az is fontos, hogy a fogad helyét mossad ugyanúgy. meg ha tudsz szerezz be curasept vagy corsodyl öblögetőt (nekem pl a kamilla szart sem ért)
2009. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én páromnak a szájsebészeten vették ki az egyik fogát, 1 hétig nagyon beteg volt, nagyon begyulladt neki, persze szedte a gyógyszert is. Aludni sem tudott pár éjjel. Neki az segített, amikor a varratokat kiszedték és kivérzett a seb, kimosta a vér, gyakorlatilag, de azt mondta, hogy ennyire még semmi nem fájt neki.

Ha marad benne szilánk, akkor fájhat úgy tudom.

A Normaflor azért kell, hogy az antibiotikum ne tegye tönkre a bélflórád, ne legyen hasmenésed. A kamilla szerintem is kamu már ilyen fájdalomnál, valóban vegyél szájfertőtlenítőt a patikában.

2009. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Már gennyezik annyira be van gyulladva és a dalacinból már beszedtem 6 dbot és nem használt eddig nem tudom mivan de már nagyon nem bírom....

A számat fertőtlenítem de csak tegnap meg ma óta tegnap szájfertőtlenítővel meg ma de elfogyott így délután már pálinkával de semmi nem használ mi lehet?

Még csak egy kicsit sem szűnik a fájdalom...

2009. jún. 5. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz dokihoz menni, ha tudsz másokhoz menj. Nehogy nagyobb baj legyen, vagy ha van ott szájsebészet, ahol laksz, oda is elmehetsz.
2009. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!