Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyamatban lévő gyökérkezelés...

Folyamatban lévő gyökérkezelésem van, már csak a végleges tömés van hátra. De egy másik fogam napról napra rosszabb állapotban van. Még 3 hét a befejezésig. Menjek vissza vele?

Figyelt kérdés

Amit csinál a doki az első kezelés óta(eddig 3 volt) panaszmentes. De ez a fog pont az ellentétes párja, ugyanúgy alul, a másik oldalt. Így is rohadt nehéz a kajálás az ideiglenes töméssel, nade ha a másikat is szétbombázza? Akkor nem ehetek egy hónapig? Még 3 hétig bent kell lennie az ideiglenes tömésnek(legalábbi akkor van időpontom,azt mondta, csak akkor menjek,ha az a fogam fáj.)

Tűrjek,és várjam ki a rohadást? Most is lejött egy nagyon pici darab a fogból. Szinte biztos, hogy ezt is győkerezni fogja.


2012. febr. 21. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne várj!Nem szabad,mert írtad is,hogy egy pici darab letört a fogadból...ne várd meg,hogy kicsinyenként letörjön a korona.Így jártam sajnos én is.

Igaz,kitudta húzni,de nagyon be voltam sz..va.

Kezeltesd minden képen,igaz kicsit nehéz lesz,mert ha húznak ott nehezebben eszel néhány napig,de ha nem húz és betömi,kezeli,akkor még a másik oldalon ehetsz,még ha ideiglenes tömésed is van.

Jobbulást!

2012. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!