Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a fogam helye amit...

Begyulladt a fogam helye amit hétfőn kihúztak. De még mindig vérzik és már kijött inkább kiszedtem belőle 3 szilánkot de vérzik és fáj mit tegyek? Már nem nagyon tudom elviselni..

Figyelt kérdés

Szedem a dalacint de nem használ....


Kérlek segítsetek , lehet bent van még egy gyökér de 2db gyökeret kivett a doki mert egybe nem tudta kivenni a fogam , akkor lehet volt egy harmadik is???

Már megőrülök....

Mit tegyek?


2009. jún. 6. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáld kamillás teával öblögetni! Gyulladáscsökkentő, és fertőtlenítő!
2009. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Öblögetem szájfertőtlenítővel phlogosllal de nem igazán jó de mitől vérzik még mindig a helye?

Már lassan egy hete kihuzták.

2009. jún. 6. 20:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kamillatea és társai sajnos semmit nem fognak érni, mert a gyulladás mélyebb szöveti szinten van. begyulladt a fogmedred, ez egy húzás utáni szövődmény, és orvosi ellátást igényel, kitisztítják a sebet és felírnak egy erős antibiotikumot. menj az ügyeletre, ha tudsz, ne várj hétfőig!
2009. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Dalacint kaptam van ennél erősebb is?
2009. jún. 6. 20:50
 5/17 A kérdező kommentje:
Bár a dalacin nem használ....
2009. jún. 6. 20:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány mg-os Dalacint kaptál? Ha 150-et, van 300-as, az erősebb. Fogra a Dalacin a leghatásosabb, elvileg használnia kellene.


Amikor visszamentél nem kaparta ki a doki a sebet? Nagyon sokszor segít a dolgon. Ha alulról húzott, akkor az 2 gyökerű, ha felülről, akkor 3. Ez minden fognál így van (mármint alsó-felső nagyörlők), tudja a dokid, hogy melyik fognak hány gyökere van, biztos annyit is szedett ki. :)

Ha nem múlik el, menj vissza a fogorvoshoz, mert nagyon nem normális, hogy eddig fáj, ha nem kaparja ki a sebet, akkor pedig keress egy másik dokit, a kaparásnak használnia kell.

2009. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A 300mg dalacint kaptam nem nem kaparta ki semmit nem csinált vele alsó fog és 2 gyökeret vett ki.

Nem tudom hogy de megpróbálom kibirni hétfőig....

2009. jún. 6. 21:45
 8/17 anonim ***** válasza:
melyik fogadat vette ki? mert a nagyőrlőknek ált. három gyökerük van
2009. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Alul lent bal oldalon az első 4 ágú az nem tudom melyik
2009. jún. 6. 21:59
 10/17 anonim ***** válasza:
hányas fogad?
2009. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!