Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit javasoltok? Implantátum...

Mit javasoltok? Implantátum vagy korona?

Figyelt kérdés

5 éve letört egy fogam, a gyökere bennt maradt. Azt javasolták, ne tetessek rá koronát, mert mellette az egészséges fogamat teszik tönkre! De mostmár igencsak elgondolkodom rajta, mert az implantátum ahogy elnézem nagyon drága! Vannak rossz tapasztalataitok koronával kapcsolatban? Hány jó fogamat csiszolják le?

Implantátum kb mennyibe kerül, ha a foggyökerem a helyén van? Vagy kihúzzák mindenképp?

Köszi a válaszokat!


2012. márc. 4. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
a rossz fogad melletti fogakat csiszolják le, tehát jobbra egyet, balra egyet. szerintem tökjó, nekem is van. az implantátumtól én azért féltem,mert sokaknak kilökődik, nr fogadja be a szervezete, és akkor már mindegy. nem tudsz mit csinálni :s
2012. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!