Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Listerine szájvíz jó-e?...

A Listerine szájvíz jó-e? Fogmosás után kell használni vagy mikor? Légyszíves írjatok le a használatáról és egyéb dolgokról mindent!

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
szájvízzel nincs tapasztalatom, de rossz lehelet ellen tudom ajánlani a fogselymet és olyan fogkeféket, amikkel a fogak közti réseket lehet takarítani
2012. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Szia!


Rossz kategóriában van a kérdésed. Elmondom a szubjektív véleményemet: Szerintem nagyon nagyon rossz! Szétmarja a számat, és nincs is olyan jó tisztító hatása...!

Eredetileg sebfertőtlenítésre találták ki ezt a keveréket, aztán modosítás után lett belőle arcszesz, most meg a szánkba vesszük...


Amúgy KÉRDEZŐ! Korod, nemed? Miért ide tetted ki a kérdést?

2012. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
biztos azért, mert itt vannak a legtöbben...
2012. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

én fogmosáskor ezzel öblögettem:)néha fogmosás nélkül is napközben használtam...elég durván mentolos ízű!

Szerintem nem a lehellet miatt fontos,hanem elvileg jobban tisztít!

2012. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Fogmosás után és napközben is használhatod. Szerintem jó.
2012. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Listerine-nak a Stay white szájvizét..Irtóó jó mentolos lesz tőle a leheletem, és nem is csípi ki annyira fúúdenagyon.. fogmosás után használom napi 2x.! [link]
2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

nekem coolmint van, bizonyított tény, hogy nem romlanak úgy a fogak, ugyanis a szájvíz - most tökmindegy, hogy listernie, vagy mi - még az apró repedésekbe is bejut, és lepucol. gátolja a fogkő képződését, a fogínygyulladást.


de a listerine szájvíznek óriási múltja van. és aki azzal dobálózik, hogy fertőtlenítő volt, az gondolkozzon már.. egy lister nevű hapsi találta ki a fertőtlenítőt, igen, majd ezt fejlesztették, enyhítették. tudod, antiszeptikus. ez a lényeg, cica.

2012. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!