Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a Szentkirályib...

Mennyibe kerül a Szentkirályiba kb. a fogpótlás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

9-10e ha jól tudom.

Azt tudom hogy a tesóm összesen 39e Ft-ot fizetet, viszont neki volt ideiglenes híd is fent, illetve nem tudom hogy 3 vagy 4 fog volt.

2012. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg igaz,hogy jöval olcsóbb mint más sztk?
2012. ápr. 2. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze!Mégpedig azért mert a tb nem támogatja a fogpótlást, így azt az sztk fogorvos is mint magán vállalkozó csinálja, így annyit kér a fogpótlás munkadíjáért amennyit akar (ezt az sztk fogorvosom mondta épp múlthéten amikor meséltem neki hogy Pesten egy sztk fogorvos 300e-ért csinál kivehető fogsort, amit pl ő 80e ért csinál, erre mondta hogy a pótlásért annyit kérhetnek el amennyit akarnak, nincs szabályozva).

Viszont a szentkirályiba medikusok végzik a fog előkészítését illetve felrakását, persze szakorvosok felügyelete mellet, így csak a technikusi díjat kell fizetni.

Ettől ne ijedj meg hogy medikusok végzik a munkát, mert a tesóm azt mondta hogy sokkal finomabban, precízebben dolgoznak, egyrészt mert még jobban oda figyelnek, másrészt pedig ők még nem úgy állnak hozzá mint a 20 éve praktizáló "rosszabbik" orvosok hogy "jaj már megint egy fúrás, legyek rajta túl mert unom és vár a sorozatom" :)

2012. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

A héten megyek,kíváncsi vagyok mi lesz.

2012. ápr. 3. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál már? mi a véleményed, mennit kellett várni?

2012. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam!Nekem nem kellett várni.Kiválasztottam a dokit akihez menni akartam felhívtam.Ő emlékezett rám és rögtön be is hívott.Nagyon meg voltam elégedve vele.A foghúzás nem is fájt akkor se és utána se!
2012. ápr. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!