Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után mit...

Bölcsességfog műtét után mit tegyek a fájdalom ellen?

Figyelt kérdés

Ma vették ki a bölcsesség fogam...Nem részletezem, 40percig tarott, 3 darabban jött ki, akinek volt ilyen úgyis tudja...

Az lenne a kérésem, hogy a jegelésen és a gyógyszeren kivül mondjatok valamit amivel egyhíteni lehet a fájdalmat? Majd megőrülök úgy fáj, pedig cataflamot vettem be....Előre is köszönöm!


2009. jún. 30. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Sajnos, nem sokkal több mindent tudtam tenni én is, amikor kihúzták.Sajnos, ez nagyon tud fájni, még egy jó darabig érezni fogod.Jegeld, továbbra is és fájdalomcsillapító, csak az amit most tehetsz.Kitartás, együtt érzek veled.
2009. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én kaptam egy Flector nevezetű fájdalomcsillapítót nagyon jó,csak nagyon szar az íze,vizbe kell feloldani a tasak tartalmát.
2009. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én Duomaxot kaptam, aminek hála gyomorfekélyem lett, és már hat hete gyomorfekély-diétán vagyok. Nem akarsz valami homeopátiás gyógyszerrel próbálkozni esetleg? Vagy, és ezért lehet, hogy le leszek pontozva, öblögethetnél valami alkohollal is, csak arra ügyelj, hogy ne nyeld le.
2009. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ! Már egyet kivettek nekem is, azt hittem annál rosszabb nem lehet, de igen...Egyszerűen alig bírom elviselni annyira fááááááj, sajog az egész fejem...:'(
2009. jún. 30. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Foghúzás, szájsebészeti műtétek után 1 napig szigorúan tilos öblögetni! pláne alkohollal!!
2009. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem tehetsz ez ellen semmit, csak, hogy jegeled. Nekem is volt ilyenem tudom mit érzel. A fogorvosom azt mondta, hogy műtét után 6-8 napig elég kellemetlen lesz, utána javulni fog
2009. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fekudj sokat, és ne hajolj le és ne emelj, pihenj!


Nekem évekkel ezelött az egyik hátso fogam betört gyökerét vésték ki a szájsebészeten! 3 napig fel sem tudtam kelni ugy luktetett utánna.

Mondta a doki hogy egy ideig ne hajlongjak és ne emeljek mert bevérzik a fogágy.

2009. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Fájdalomcsillapítónak tudom ajánlani az ampullás algopirint, és a Lidocaint esetleg a Saridont.
2009. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
A lidocain kenöcsben is jó, hogyha bekened vele az ínyed, csak le ne nyeld, és csínján mert nagyon zsibbaszt mindent!
2009. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

A lidocaint ampullásba se nyeld le! Azt csak feluletileg vagy injekcioba lehet alkalmazni!


Az ampullás algopirint lenyelheted, és a saridont is csak igyál rá rendesen.

2009. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!