Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mi vált be foghúzás...

Kinek mi vált be foghúzás utáni gyulladásra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem speciel a sok alvás. Foghúzás után szépen átaludtam a napot, és mire felkeltem, már a duzzanat szépen ment le, alig sajgott :)


Amúgy gyógyszerből az antidolorica nevű, olcsó, de baromi hatékony fájdalomcsillapító jött be :) (De ez is emberfüggő, ügye).

2012. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a gáz,hogy nekem hetek óta be van gyulladva.Azt mondta a doki hogy majd elmúlik.De ez már kicsit sok:-(
2012. júl. 13. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hetek óta be van gyulladva, és a doki nem csinál semmit, akkor húzás az orvoshoz - foghúzás után maximum egy-két napig lehetne igazán begyulladva... Vagy benne maradt egy fogdarab, vagy esetleg ciszta volt, és nem nyílt ki. De az októl függ, miért húzták ki.


De menjél orvoshoz. Ha az nem csinál semmit, akkor másikhoz!


Méghozzá sürgősen, mert ha esetleg ott egy dagadó gennyzsák van, akkor az nagy bajokat tud csinálni.

2012. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az én sztorim a következő... Hétfőn reggel letört a bal alsó 4-es fogam. Kedden reggel hazajöttem munkából, mert nem tudtam vele dolgozni. Szerdára kaptam időpontot, mondom azt az 1 napot kibírom már. Kedd délután a sok fájdalomcsillapító miatt elaludtam (6 cs flector), mire este felkeltem, nem fájt, de az arcom hatalmasra dagadt. Megint elkezdett fájni, a fél arcom pedig zsibbadt már. Szerdán az a gyökér 7000 ft-ért kihúzta a fogam. Pokolian fájt, hiába kaptam vagy 5 érzéstelenítőt, gyakorlatilag megkínzott az a barom. Hazaértem, kicsit fáj, nem probléma. Estére a duzzanat leljebb ment jóval, de a fájdalom megmaradt. Csütörtök semmi extra, duzzanat kicsit leljebb, fájdalom elviselhetetlen, napi 8-9 csomag flector + Dalacin Duo. Péntek, már szinte nincs is bedagadva, de még mindig piszkosul fáj. Kicsit visszábbvettem a csillapítóból is 6-7 cs elég volt + dalacin duo. Ma szombat van, fájdalomcsillapítóval kelek, nem vagyok bedagadva, viszont a zsibbadás még nem múlt el teljesen, az állam bal fele zsibbad, ott érzek még egy kis gennyt, mert húz kicsit.


Csak azért írtam le a sztorit, hogy mindenki vésse az eszébe, nem szabad engedni, hogy gyulladt fogat húzzanak!

Am én Flector port használok.

2012. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző, ugye ez csak egy rémtörténet?? Napi 8-9 csomag flector??? MAXIMUM napi négy, amit be lehet venni, te pedig több, mint a dupláját használtad napokig?...
2012. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!