Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán/állami szájsebészet,...

Magán/állami szájsebészet, bölcsességfog kihúzás/kiműtés. Mik a tapasztalataitok, aki esetleg mindkettőnél járt?

Figyelt kérdés

A családban többen is voltak állami szájsebészeten bölcsességfog kiműtés miatt. Eléggé megszenvedték, bedagadt, lila arc, stb....

Én most magán orvosnál fogom kiműttetni, reménykedek benne, hogy ott nem lesz olyan borzasztó, könnyebben gyógyul majd.

Egy videó, amire alapozom a feltételezésemet:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qqAsN..

Voltam már náluk, 2 fogamat is gyökérkezelték, meg vagyok velük elégedve. Azt a két fogamat gyökérkezelték, amiket az állami orvos tömött, de a tömés alatt elrohadtak,pedig az egyik viszonylag friss tömés volt.

Nem mondom, hogy mindegyik állami fogorvos ilyen, de azért megkérdeznélek titeket is a dologról!



2012. aug. 1. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem államin vették ki, ma de. A két balaoldlit.

Nekem meg van dagadva, de amúgy nem volt rossz 'élmény' . Szerintem attól függ hogy milyen az orvos.

L/17

2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj magánhoz
2015. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyileg hol voltál?
2015. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!