Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuzták a legelső fogam....

Kihuzták a legelső fogam. Kaptam ideiglenes fogat. Később fogok implantátumot. Az ideiglenesen látszódik hogy mű. Az implantátumon is észrevehető lesz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ügyes a dokid és a fogtechnikusa, akkor nyugi, nem, teljesen megegyező színű lesz a többi fogaddal és a korona széle is szépen fog az ínyedhez igazodni! :)
2009. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Találtam neked képeket is:


[link]


[link]


[link]

2009. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ha sokat fizetsz akkor biztos szép lesz.

amúgy vigyázz majd arra, hogyha a többi fogad, majd használódik, ha esetleg kávézol, vagy cigizel is, akkor idővel azok sárgábbak lesznek, az implantátumod meg megmarad olyan fehérnek :)

2009. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi szépek . menuygtattatok:) nem cigizek. meg kávé se:)
2009. júl. 28. 21:04
 5/12 A kérdező kommentje:
és azt nemtudjátok mennyi idő mulva lesz teljesen kész az implatátum? :( vhol azt irják h 3-6 honapig várni kell , vahaol azt h azonnal berakják...
2009. júl. 28. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dokidtól függ.. de.. első fogadat hogy húzhattak ki? az ha nagyon rossz állapotban van, akkor is megmentik
2009. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ugy volt h megütöttek , és letört szinte a fele..elmentem ügyeletre és azt mondta h ahoz h megnézze le kell zsibbasztania..mire kijöttem nemvolt :'( azt mondta h tul meg volt repedve.. de ha tudtam volna h kihuzza tuti nem engedem :(
2009. júl. 29. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Jesszus... és hány éves vagy? Ki se húzhatta volna szerintem a beleegyezésed nélkül. Az én dokim legalábbis mindenre megvárja, hogy rábólintsak.

Egyébként általában kb. 3 hónap után ültetik be az implantátumot(ekkorra tölti ki az üreget annyira a csont, hogy be lehessen ültetni), majd utána még várnak megint kb. 3 hónapot a csontosodással, szóval durván 6 hónap.

2009. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mult hétfőn lettem 16 .. és nem a saját dokim ..csak ez volt nyitva éjjel :(
2009. júl. 29. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:

És a szüleiddel nem beszélte meg, hogy kihúzza? :-o

Egyébként sajnálom... és ha tényleg repedt volt a gyökér, tényleg nem lett volna túl sok esélye a fogadnak, de azért ott van a hátha.

De végül is ezen már kár agyalni, nyugi, szép lesz az új fogad! :)

2009. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!