Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eltudok menni sztk-ás fogorvos...

Eltudok menni sztk-ás fogorvoshoz, úgy hogy nem vagyok bejelentve az albérletbe? Bp 8. kerben lakom, amúgy Borsodi vagyok.

Figyelt kérdés
Kismama vagyok,és sajnos most nagyon nincs pénzem magán dokira. Ha valaki azt is megmondaná hova kéne mennem nagyon megköszönném.
2009. júl. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ezt elmondod, szerintem nem lesznek szemetek veled. Remélhetőleg egy normális betegfelvételisbe botlasz bele.

:) Sok sikert! Ha nem meg tudom neked adni a sürgősségi fogászat címét.

Egy egészségügyis :)

2009. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja és a cím: ez is a VIII. kerben van, voltam itt már, de elötte azért telefonálj oda.

Budapest, VIII. kerület

Cím: 1088 Budapest, VIII. kerület, Szentkirályi u. 40.

Telefon: 1/317-6600

2009. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Szentkirályit nagyon nem ajánlom, mert az egy rémálom. türelmetlen, fáradt dokik, és szívesebben húznak, mintsem a fogad megmentésével fáradozzanak, mert nagyon sok a várakozó beteg. inkább menj sztk-ba. bármelyik kerület sztk-jában ingyen fogadnak, csak előbb be kell regisztrálniuk, úgy hogy személyi, lakcímkártya, tajkártya legyen nálad. én a 4. kerben lakom, de voltam már sztk-ban a 11. meg a 12 kerben is, sőt egy vidéki nagyvárosban is, és mindegyik helyen térítésmentesen elláttak. a 4. kerületi sztk-ban tudok ajánlani egy nagyon jó dokit, mki nagyon dícséri, nagyon jó szakember és jófej: Dr Rasheed Alinak hívják, egy arab doki. nézd meg a rendelési idejét, és akkor menj, ha ő van. TB alapú fogászatokon amúgy a tömés, gyökérkezelés, húzás ingyenes. de ha fehér tömés akarsz, akkor az anyagárat itt is meg kell fizetni, tehát ha nem amalgámot akarsz, akkor úgy készülj, hogy azért némi pénz legyen nálad. de az amalgám teljesen ingyenes.
2009. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már voltam ott,de engem nagyon megrémített hogy tanulók végeznék a beavatkozást, és nem is aznap csinálták volna. A betegfelvételis sem volt valami kedves. Amugy még nem fáj a fogam,de rossz a leheletem. Félek mi lessz ha elkezd fájni,nemszeretném magam teletömni gyógyszerrel a baba miatt.
2009. júl. 30. 13:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még kitudnám fizetni,kb 1éve voltam magándokinál akkor 16000ft-ot fizettem egy gyökértömésért. Mire azt az egy szerencsétlen fogam megcsinálta benne volt vagy 40000ft-ba. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!