Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » íny gyulladásra szájvíz...

íny gyulladásra szájvíz szájöblítő jó csökkenti a gyulladást?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de elmúlni csak akkor fog, ha magát az okot is megszünteted.
2012. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Corsodil szájöblögetőt ajánlom ez iny gyulladásra van ha ez sem segit fogorvos
2012. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hátul a bölcsesség fogamnál az íny rá van nőve félig a fogra azt elégé piros körülötte meg duzzadt gondolom az íny gyulladás
2012. szept. 17. 21:55
 4/7 anonim válasza:
Igen de ez a bölcsesség fogad hibája ugyanis ahogy kibújik az egyből el is romlik lehet ha nem javul tényleg fogdoki lesz belőle
2012. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Betadinnnal (jód) tudod fertőtleníteni!
2012. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem öblögesd Ezüst forrásoldattal, nekem egy nap alatt lehúzta a gyulladást úgy, hogy félóránként öblögettem vele a számat. Szerintem szuper mindenféle gyulladásra! Szólj ha érdekel, segítek! Jobbulást!!
2012. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom sok a szakértő, nekem egy lyuk van a fogamon... fáj iszonyúan... addig nem lehet tömni ameddig gyulladt. A phogosol nevű cucc ami gyulladást csökkenti levheti a gyulladást?
2012. szept. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!