Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok a színes gumikró...

Mit gondoltok a színes gumikról a fogszabályzón? Melyik a jobb, az átlátszó vagy a színes?

Figyelt kérdés
Nem sokára állandó fogszabim lesz, és az igazat megvallva fogalmam sincs hogy kérjek-e egyáltalán színeset. Nektek mi a véleményetek róla? Csicsás vagy jól néz ki?
2012. nov. 10. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Láttam olyat, hogy a csajnak csontszínű volt a gumi, és sárga volt a lepedéktől

Szóval színeset kérj mert az szebb, pirosat, zöldet, kéket, narancssárgát, lilát

Nekem semmibajom nincs a szabályzóval, akinek szüksége van rá hordja, ettől se több se kevesebb nem lesz a normális ember szemében

20/F

2012. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fuj az elég undorító:D köszönöm a válaszod :) !
2012. nov. 10. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én fogszabis vagyok.Bár rajtam még csak 2 színű volt eddig(mert ugye le is cserélik őket,ha akarod más színűre).Először kékem volt,most szürkém van.Mindenki mondja,hogy mennyivel jobb,mint a kék.Én igazság szerint átlátszót nem szeretnék,mert félnék,hogy jobban meglátszik rajta az étel (színe).

14/L

2012. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogszabályzón természetes a lepedék, a kajától, amíg meg nem mosod. Viszont kíváncsi lennék a nyelvbe, orrba, fülbe szúrt bizsu állagára. Pl. amikor taknyos, akkor milyen lehet az orrpircing, vagy hányáskor a nyelvporcing, ahogy lóg rajta a lecsó..
2012. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne átlátszót kérj, ugyanis pár nap után elszineződik(besárgul a kajáktól), és az elég ronda..

Én leginkább a szürkét ajánlom, főleg ha fém fogszabályzód lesz. A többi szí kicsit feltűnő lehet, de ha téged nem zavar, akkor nyugodtan válogass köztük. :)

2012. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én élek-halok a színes gumikért :D Volt már piros, lila, mályva, türkiz, most épp sötétkék. Ezzel mellényúltam, mert feketének látszik, de kit érdekel, a hónap végén cserélik a gumikat :D Szerintem nagyon feldobja a sima fémet a színes gumi, én szeretem variálni őket.
2012. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!