Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek? Nagyon félek.

Szerintetek? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyák a fogaim,vagyis nagyon ferdék. A két szemfogam eléggé kifelé/felfelé áll,mellette egy-két fogam befelé nőtt. Februárban megyek mintavételre. Első kérdésem az lenne,hogy a mintavétel mennyire fáj? Mit érzünk? A másik kérdésem,hogy mennyire lesz kellemetlen? Én féltem a fogorvostól,ezért hanyagoltam el ennyire a fogaimat. Nyugtassatok meg,kérlek... Amúgy 15 éves/lány vagyok.

2012. dec. 29. 20:17
 1/8 anonim válasza:
A mintavétel nem fáj,ha a fogszabályozást mérik fel,akkor lehet szükség lesz 1-2 fog eltávolítására hogy normálisan helyreálljanak a fogaid:)
2012. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A fogorvos a legjoo, higyj nekem!! En is utaltam aztan rajottem hogy van erzestelenito injekcio es azt mar meg sem erzed. Utana csinalhatnak barmit nem fogod erezni.. En is 15 vagyok lany.
2012. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az 1-2 fog eltávolítása nagyon fáj? :/ Nagyon félek! :(
2012. dec. 29. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Injekció után nem fog fájni, ne félj.
2012. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a mintavétel annyi, hogy ilyen mentolos puha agyagszerű cuccal lenyomatot készítenek a fogaidról. egyáltalán nem fáj. érzéstelenítő injekcióval meg semmit sem lehet érezni, hidd el.
2012. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én végigcsináltam. Mintavéel nem fáj egyáltalán.

Fogkihúzása sem, mivel kapsz érzéstelenítőt.

2013. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz gond, én is mindig besz*rva megyek a dokihoz de aztán folyton jó kedvvel távozok. :)
2013. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

amúgy nekem pont ilyen a fogam a mintavetel nekem eggyátalán nem fájt én is félek kicsit a fogorvosoktól de a fogszabályzós dokinak nem kell pl. inekciós tű meg ilyenek nagyon kedvessek a fogszabályzó is csak húzás után fáj

azért az első napokban elég kellemetlen lessz

2013. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!