Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogak átlátszósága ellen?

Fogak átlátszósága ellen?

Figyelt kérdés
mit lehet tenni?? 16 vagyok és észrevettem hogy a végük egy kicsit áttetsző kezd lenni

2012. dec. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz csinálni semmit, esetleg annyit, hogy odafigyelsz, hogy ne egyél/igyál annyi savas ételt/italt.

Vagyis ihatsz, csak mondjuk ha kólát iszol, akkor szívószállal idd, hogy ne érintkezzenek a fogaiddal.

De ami már átlátszó, az már soha nem lesz újra fogszínű.

2012. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez sz0pás :((, és a fogorvos tud valamit tenni?? amúgy valahol olvastam hogy a fogak képesek magukat regenerálni csak nagyon lassan, ezt mivel lehet elősegíteni??
2012. dec. 29. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tud a fogorvos sem. Illetve tudna, de azzal nagyobb kárt okozna, mint hasznot, mert az ép fogadból csomó foganyagot kellene elvenni (porcelán héj).

Elmex géllel tudsz segíteni a fogaidnak, patikában tudsz venni, viszont szemmel látható eredményt az sem fog okozni.

2012. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ
2012. dec. 29. 22:34
 5/7 anonim válasza:

Ne keseredj el, dehogynem lehet vele mit kezdeni !!!

nekem is ugyanez volt a bajom, áttetsző fogak, zománc hibák, sárga foltok, Elmex gélt(hetente) Toothmousse-t (2-3 naponta, csak a fogorvos rendelheti meg) és Clynomint (naponta használtam) kicsit rendezetlen a fogsorom, de így fogszabályzás előtt gyönyörűek lettek !

2013. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :))
2013. jan. 3. 23:17
 7/7 A kérdező kommentje:
a másik kettőt fogorvos nélkül is lehet venni/használni??
2013. jan. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!