Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen hazi kezelest ajanlotok...

Milyen hazi kezelest ajanlotok nekem mert faj a fogam, mit tegyek, mert dokihoz nem megyek az tuti,?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 21:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
Majd el fog múlni,vagy ha nem akkor tényleg a fogorvost ajánlom.
2012. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Melyik fogad az?

Már volt tömve?

2014. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet egyébként, hogy gyökértömni még lehet-

Úgyhogy menj el, csak jobb lesz

2014. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

De addig is mosd meg öblögesd (szájvíz)-

De a tömés jobb volna

2014. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vadpamacs válasza:
Szia!Sajnos csak egy megoldás van:a fogdoki.:D De nyugi.Beadják az érzéstelenítőt,ami kicsit kellemetlen vagy zsibbaszt,de a fogad egyátalán nem fáj.:) Nem kell félni!:D Sok szerencsét,ha ezt választanád!;)
2017. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nagyon-nagyon régi kérdés, de ha valaki ide támadna, akkor neki is merem ajánlani a házipálinkát !:)

Én is már sírtam szinte a fájdalomtól, nekem is úgy ajánlották a pálinkát, először nem hittem el és igazából nem is akartam pálinkát a számba, utálom ...:D aztán meggondoltam magam, mondom más issza is szóval... Aztán öntöttem egy kisebb pohárkába, és azzal “borogattam” a fogam pár percig. Kiköptem, és annyira elzsibbasztotta, hogy utána több napig nem is fájt.

Én voltam fogorvosnál, nekem a bolcsessegfogam miatt csinált egy nagyobb lyukat az ínyembe ,ez fájt. Szóval bátran merem ajánlani én is!:)

2020. febr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!