Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás vár rám. Elmesélnétek...

Foghúzás vár rám. Elmesélnétek a tapasztalokat?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.Ki fogják húzni az egyik csontfogamat.

Valaki,aki már ilyenen túlesett,elmesélné,hogy megy ez,és hogy mennyire fáj? Az az igazság,hogy nagyon félek ettől az egésztől! Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 7. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Bemész, kapsz lidocain injekciót, kiülsz 10-15 percre a váróba, elzsibbad, bemész, kihúzza a fogad, öblítesz, ráharapsz egy gézcsimbókra és mész haza. Nem fáj, csak rosszak a hangok, ahogy enged a fog (kitöri igazából) recseg és hallod, de NEM érzed.
2013. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én már évek óta nem járok fogorvoshoz. Valahányszor húztak annyira fájt majd megőrültem. Volt hogy rosszul is lettem, valószínűleg a stressztől. Csak a falat támasztva tudtam kijönni annyira szédültem. Aztán azt mondtam többet nem húzatok, inkább ott rohadjon ki ahol van.
2013. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Bemész, kapsz lidocain injekciót"


VIGYÁZAT ÉRZÉKENYEKNÉL SZÍVRITMUSZAVART OKOZHAT!


Ha lidocain érzékenységed van föltétlen közöld az orvossal, mert ez esetben nem kaphatsz!

2013. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vészes, húzták már nekem is maradandó fogamat. Az injekció kicsit kellemetlen, de elviselhető. Aztán mikor kihúzzák az nem fáj már.

Bátorság :)

2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg nem fog egy cseppet sem fájni. Annyit sem fogsz érezni, mint amikor a hangya mászkál a kezeden, komolyan mondom! Ne félj, nem szabad! :) Tényleg recsegni fog, ropogni, de azt csak hallod, nem érzed.
2013. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És az injekció az nagyon fáj?

Milyen érzés,mikor beadja?

2013. febr. 8. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint egy tűszúrás (mert az).
2013. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem-nem, az injekció nem fáj :) Előtte az orvos majd ilyen folyadékkal át fogja kenni az ínyed, ami egy részleges zsibbadást ad, hogy még a szuri se legyen olyan fájdalmas. Egy pici pont csípést fogsz érezni mikor benyomja, meg amikor kihúzza. De ezt is úgy fogd fel, hogy ki kell bírnod ezt a kis kellemetlenséget, hogy utána ne fájjon egy cseppet sem a húzás! :)


Majd írd meg, hogy milyen volt!

2013. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Injekció nem kellemes, főleg a szájpadlásba. Foghúzásból semmit nem érzel, csak hallod, hogy recseg-ropog-törik. Nekem nem jött ki, így szétnyitották és csak úgy tudták kihúzni, de inkább a gyógyulás ami fájdalmas. Szinte szó szerint a falat fogod kaparni.
2013. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2es, neked nem kéne fogorvost váltanod?
2013. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!