Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy felső fogszabályzó mennyib...

Egy felső fogszabályzó mennyibe kerül? 15/F

Figyelt kérdés
sztk-ba megcsinálják?

2013. febr. 18. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Sztk-ban elég nagy támogatást kapsz rá, nekem 5 éve 3 000 Ft volt.
2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az komoly:D mondjuk az 5 éve volt, kitudja most mennyi:s
2013. febr. 19. 06:41
 3/10 anonim válasza:
50 ezernél kevesebb. 47 ezer talán (egy honapja ;) )
2013. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és amúgy beleszámítják az árba a fogazat kinézete? mert az egyik oldalsó metsző fogam kicsit kiáll, a másik oldalsó metsző pedig befelé.
2013. febr. 19. 20:11
 5/10 anonim válasza:

nekem most rakták fel. 120.000 volt alul-felül, húzatásért már nem kell fizetni.

gondolom kb. feleennyi a felső. elméletileg am nekem is csak felső kellett volna, de addig hisztériázott az sztk-s orvos, h kell alulra is, h oké, az is lett.

am 2 évet vártunk, szóval minden hercehurcával együtt leszel vagy 17 mire fogszabid lesz.

Addigra meg tuti felmennek az árak. Utoljára tavaly májusban növelték ennek a vasdarabnak az árát. :))

2013. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
amúgy magánnál is voltam konzultáción, ott egy ív (pl neked akk felülre) 120.000. sztk-n felébe kerül ez az egész.
2013. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 év? az kemény...:s
2013. márc. 15. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség az a 2 év, nem jó fogorvosnál volt a válaszoló. :D


Nekem pár hónap volt:

-Először megnéztek, lenyomatot vettek, megröntgeneztek, és elkezdődött a folyamat.

-Közben 2-3 alkalommal mentem az ottani logopédushoz, mert kiderült, hogy nyelvlökéses nyelésem van, és azzal nem lehet mit kezdeni.

-Ezután az is kiderült, hogy keresztharapásom van, azért párszori "gumizás" (a fogak közé kis gumikat raknak, hogy legyen ott majd hely a gyűrűnek), megkaptam a fogívtágítómat.

-Ezt 1-2 hónapig hordtam

-Jövőhét csütörtökön (április 18.) megkapom a fogszabályzómat.:)


De ha neked nincsenek ilyen problémáid, se lyukas fog, se semmi, akkor még sokkal gyorsabban meglett volna! :)


Egyébként nekem ívenként 50.000 Ft volt + 3500 Ft/db a porcelán bracket, de ez nyilván rajtad műlik, hogy akarsz-e. Én akartam.

És amúgy nekem csak fölül van jelenleg, szóval így összesen 78.000 Ft lett.

De ebben nincsenek benne a röntgen-felvételek, a logopédus órák, a fogívtágító, a húzások, és a különféle fogtisztítók. Szóval nem olcsó mulatság. :)

Oh, és egyébként én magánrendelőbe járok.

2013. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tyűha, össze-vissza írtam, jövő/jelen időt cserélgetve... :D Bocsi.


Egyébként szerintem az első válaszoló elírta, tuti, hogy az az ár 30.000 Ft akart lenni. ;)

2013. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2013. ápr. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!