Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor kér a fogorvos panoráma...

Mikor kér a fogorvos panoráma röntgent?

Figyelt kérdés
Az a fura hogy most cseréltettem ki az összes tömésemet, lyukas fogam nincs és a fogorvos adott egy beutalót panoráma röntgenre. Ez nem akkor van ha szeretné látni pl hogy a tömés alatt romlik e a fog vagy ilyesmi? mert én pár hete folyamatosan járok és minden tömés tényleg ki lett cserélve meg ő mondta hogy nincs lyukas fogam. Kicsit ideges vagyok hogy valami nagyobb baj van, bár akkor csak mondta volna.
2013. márc. 1. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet ciszta is vagy bármi a gyökércsúcsnál, azt nem látja röntgen nélkül
2013. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak fura hogy egy hónapja odajárok, most már időpontot se kaptam csak hogy ezzel menjek vissza.. kicsit félek. köszi a választ!
2013. márc. 1. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Furcsa,mert a kezekléssorozat elején szokták ezt csináltatni,lehet,hogy ez egy kontrollröntgen,hogy most már minden rendben van e.
2013. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem, én buta meg úgy meglepődtem mikor mondta hogy meg se kérdeztem hogy ez miért van. köszi a válaszokat!!!
2013. márc. 2. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!