Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos egy alkalommal...

A fogorvos egy alkalommal miért csak 1 fogat kezel?

Figyelt kérdés
Ha van 3 fogam amit tömni kellene, akkor miért kell azt elhúzni 2-3 hónapig (1,5-2 hetente 1 fog) Miért nem tömi be egyszerre egymás után mindet és el lenne felejtve. Van ennek valami külön magyarázata?

2013. márc. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

SZTK-s doki? Mert akkor azért, mert sokan várakoznak kezelésre.

Ha magán, akkor nincs magyarázata, kérd meg, hogy haladjatok.

2013. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztk-s. Nézegettem magánt is, de ez egyiknek horrorisztikus árai vannak, a másik meg pont akkor melózik amikor én is, és állandóan elmenni/elkérni magamat a munkahelyről jelenleg nem megoldható.
2013. márc. 17. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert időpont van, most képzeld el valaki odamegy, aki sose volt fogorvosnál, aztán egész nap őt kezelik...
2013. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban csak nálunk is csak a sürgősségit csináják meg azonnal,a többire kb. bő egy hónappal későbbre adogatnak időpontokat.Magánnál is az volt,hogy érzéstelenítéssel csak egy fogat csinál egyszerre,anélkül megcsinált volna kettőt,de inkább maradtam az első variációnál.
2013. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22:39


jó adjon időpontot az oké, de időpontnál is csak 1 fogat kezel...


Ez meg így nem élet hogy hetente járok fogorvoshoz, mert mindig csak 1 dolgot csinál. 1x kifúrja betömi ideiglenessel, utána héten kifúrja rájön hogy idegelni kell, idegelés gyökerenként 1 hét, majd a végén 2-2,5 hónap után kész 1 foggal, és akkor nem jó, mert érzékeny gyökértömött fogként is..



Na mindegy, úgy látom megint nekem magasak az elvárásaim.

2013. márc. 18. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!