Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átlagosan mennyi egy fogtömés...

Átlagosan mennyi egy fogtömés diáknak, magánrendelésben?

Figyelt kérdés

Diáknak nincs kedvezmény magán dokinál?

milyen a fogtömés színe mert anyunak még ilyen sötétszürke vagy nemtom milyen nekem már átlátszót vagy fehéret raknak?


2009. szept. 27. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy felnőttnek. Magánrendelésben ugyanannyit kérnek, akárhány éves vagy. Amalgámmal már nem igazán tömnek, inkább fehér tömést használnak. De SZTK-ban ingyen megcsinálják és ott is ki lehet fogni jó szakembert.
2009. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ahova mentem volna ott sztk-s de azmondják több meber fogát cseszte el!

Bazinagy lukat fúrt aztán púpos tömést bele!

Hát inkább nem!

2009. szept. 27. 22:53
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Igaza van az előttem szólónak, hogy ugyanannyi diáknak/felnőttnek pláne magán fogorvosoknál.Nekem szegeden csinálták, de attól is függ az ár, hogy mekkora tömés kellett az adott fogba. 4500-8500Ft között mozgott az ára, de nagyon igényes és szép, harapásnyomot is vett, hogy nem magasabb-e a tömés így kiszűrte nehogy zavarjon majd az evésben vagy csak simán ha összecsukom a szám. De tényleg gyönyörű szép, hat tömésem van és úgy néz ki a fogsorom mintha egy se lenne.

2009. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én magánba járok sokan erre megjegyzést is tesznek, de pont ezeknek az embereknek törött bele a foga szó szerint és hasonlók az SZTK-ba, ott is van 1-2 jó szakember de ennek utána kell kérdezni mindenképpen!!! a magánba hófehér tömés van, hogy mennyit fizetsz az változó de az előző hozzászóló árai a reálisak, de nem fizetsz kevesebbet mivel diák vagy
2009. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!
2009. szept. 27. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem magánban voltam, ingyenes tömés volt (bár asszem nem lett volna az, csak ismerős a doki, így kaptam is róla blokkot, 8 fog összesen, ráment volna egy minimálbér az tuti...) és minden ami csak kellett. Színminta alapján választották ki, hogy milyen színű legyen a tömés, hiszen egy sárgás fogsornál érdekesen fest a hófehér tömés, harapásminta stb... Csak utánakell érdeklődni.
2009. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tömésed függ a lyuk nagyságától 8-15 ezer között van. Ha rágófogad lyukas akkor jobb amalgámmal tömetni, egy az, hogy olcsóbb, kettő az, hogy tévhit, hogy káros, mert egyáltlaán nem, három sokkal tovább bírja, mint a fehér tömés. De ezt akkor ha csak hátra kell, ott úgyse látja senki
2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor manapság miért nem tömnek már amalgámmal, ha az olyan marha tartós? Csak nem azért mert mégis káros? Nekem is van pár, de ki is szedetem, mert igenis ha hátul van, akkor is látszik, és valami katasztrófálisan néz ki. Szerintem manapság ugyanolyan tartósat tudnak csinálni fehérből is, és sokkal szebb.
2009. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!