Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Esztétikus, fényre kötő...

Esztétikus, fényre kötő tömése van valakinek? Mit lehet csinálni ha úgy csinálták a tömést, hogy az ínyre is rákötött ez az anyag?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró.. mert érzem hogy ott van.. evésnél hozzáér az alsó fogam..
2013. máj. 9. 04:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogorvos megigazítja neked: lesimítja, lecsiszolja, ha magas akkor levesz belőle.
2013. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Le fog kopni. Nekem is rátapadt az ínyemre, pár nap alatt viszont apránként lekopott.
2013. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza azért vele a dokihoz! Nekem egy idióta úgy csinálta az ínynél a fehér tömést, hogy rásimította egyszerűen az ínyre, így oldotta meg a fog oldalát. Ezzel azt érte el, hogy folyamatosan be volt gyulladva ott az ínyem, mert ugye kaja be tudott férni a tömés és az íny közé. Én fogorvost váltottam, kontár munka az ilyen!! Nem vette észre h rákötött az ínyedre a tömés?? Menj vissza és kérd meg h csiszolja le a felesleget, de én egy másik orvoshoz mennék a jövőben a helyedben.
2013. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért csinálta így.. lehet nem vette észre.. de úgy érzem, h van belőle bőven ott is ahol nem kéne.. az egyik frontfogamat csinálták meg ilyen töméssel és belül van odakötve az anyag egy jó darabon..nem csak az ínyen, beljebb is.. én nem úgy érzem, hogy ez le akarna kopni.. nem tudom hogy fog az onnan lejönni, de nagyon zavar.
2013. máj. 9. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a fogorvos nem láthatja pontosan, csak te érezheted, neked kell megmondani hogy hol kényelmetlen.
2013. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Ezt a fogorvos nem láthatja, neked kell szólni" - hát ez hatalmas! A fogyatékos körzeti, aki cigányok fogát húzza nagyüzemben lehet h nem látja, illetve én is találkoztam olyan fogorvossal, aki ezt nem látta. Viszont aki ezt nem látta, az nem látta azt sem h 2 csatornás fogamnak nem csak egy csatornáját kéne kezelni és betömni, nem látta h úgy adott injekciót h két hétig véraláfutásos volt az arcom mert véletlenül eltalált egy eret, nem látta h a fognyakam kifúrta de csak egy részét tömte vissza, így azt sem látta amikor én másik orvost kerestem mert majdnem kitört ez a fogam azért mert ő NEM LÁTTA. Ez a dolga könyörgöm, mintha fodrász csak elölről vágna hajat, hátul nem, ennyire hülyeség az h nem látta. Szerintem menj vissza a dokihoz, vagy keress másik dokit, olyat aki megkérdezi h minden rendben van-e, illetve meg is kérdezi h tetszik-e. Mert vannak ilyenek!
2013. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A fogyatékos körzeti, aki cigányok fogát húzza nagyüzemben lehet h nem látja, illetve én is találkoztam olyan fogorvossal, aki ezt nem látta"

Ha nem vagy elégedett a fogorvos munkájával miért nem szerzel magadnak diplomát az orvosi egyetemen? Vagy úgy gondolod, hogy okosabb és tapasztaltabb fogorvos lennél anélkül is?!

Amúgy meg mit vársz a körzetistől, ha a betegei ilyen pofátlanok és megkérdőjelezik a szaktudását. Gondolod hogy önként jelentkezett, hogy cigányokat kezelhessen?

Nincs meghatározva hogy egy fognak hány gyökere, illetve egy gyökérnek hány csatornája lehet, csak általánosítani lehet. A másik hogy az emberek nem egyformák, és így nem mindenkinek megy ugyan ott az ere.

Most komolyan a fodrászokat hasonlítod a fogorvosokhoz? Talán manapság a hajvágáshoz is orvosi végzettség kell? A két szakmának köze nincs egymáshoz.

Had áruljak el valamit: a körzetis és a maszek is ugyan azt tanulta, ugyan olyan diplomát kapott, sőt gyakran a kettő ugyan az a személy (nincs olyan szabály, hogy a körzetisnek nem lehet magánrendelője).

2013. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is nem vagyok fogorvos, nem tudom miből gondolod. Nem kívánok fogorvos lenni és nem gondolom, hogy okosabb lennék, mint egy akármilyen fogorvos. Egyszerűen azért mondom, hogy egy tömést így megcsinálni kontár munka, mert volt "szerencsém" olyan fogorvoshoz, aki annyira jól kezelte a fogaim, hogy 28 évesen 6 koronát kellett csináltatnom a felső front fogaimra, mert ő volt kedves és "nem látott" dolgokat. Több kárt tett a számban, mint bármennyi hasznot, és magánorvos volt, én még fizettem is érte bízva abban, hogy így még gondosabb lesz. Ehhez képest 4 kezelt fogamat kellett utána helyrehozatnom (újabb pénzért), illetve az egyik zseniális munkája miatt kellett a 6 korona. Mert kifúrni sikerült a fognyakam, de nem tömte vissza, így fél éven belül az a rész annyira elszúvasodott hátulról, hogy muszáj volt rá korona, különben kitört volna. Mivel minden munkájában bíztam, tanult orvos, nem gondoltam volna, hogy pénzért is dolgoznak rosszul. A körzeti orvosokról pedig azért gondolom azt amit, mert a rendszer miatt dolgoznak szarul, tisztelet a kivételnek! De sajnos a többség úgy dolgozik, hogy akár egy tehén is lehetnél, neki az se tűnne fel. Én például ezért nem járok állami rendelésre, ott összecsapják és viszlát. Bocs ha te pont fogorvos vagy és jó fej, nem neked szántam, de nagyon sok rossz fogorvos van, még azok között is, akik magánrendelésben dolgoznak.
2013. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! másik dokihoz fogok menni én is.. pedig ő is magándoki volt, aki ilyen jól megcsinálta a tömést.. és le se polírozta rendesen.. érdes a fogam.. ja meg a csiszolóval belekapott a számba.. bíztam benne, hogy jó lesz, egyik ismerősöm ajánlotta őt, igaz neki csak fogszabályzót rakott fel, áradozott róla, hogy milyen kedves és érti a dolgát.. Kedvesnek kedves volt, de a munkájával nem vagyok megelégedve.
2013. máj. 11. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!