Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek volt valaha belsőfogsza...

Akinek volt valaha belsőfogszabályzója, mit tud róla mondani? Rövidebb ideig kell horani vagy ugyanannyi mint egy normális? Rendesen szabályozza a fogakat?

Figyelt kérdés
vannak olyan ismerőseim akik azt mondják , hogy ez csak pénzpazarlás mert nem is szabályozza a fogadat ez igaz-e , a pénz pedig nekem teljesen mindegy

2013. máj. 20. 11:35
 1/6 anonim válasza:
a legnagyobb gond a belso fogszabalyzoval az hogy irritalja a nyelvet...es azt nem igen lehet megszokni.folyton bepirozodik a nyelved attol hogy a fogszabalyzo surolja.ugyanolyan hatekony mint a kulso de dupla ar.Kulonben meg nekem is van .Attetszo vagyis olyan szinu van mint a fogam de a fembol keszult is divat most ugyhogy nem kell szegyeld magad.addig csinaltasd mig divatba van :)
2013. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van az a porcelán fogszabályzó és annak a drotja lehet fehér vagy valami áttetsző színű?
2013. máj. 20. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Felesleges érte 3x annyit fizetni, hidd el nekem.


A legolcsóbb legegyszerűbb fogszabi is ugyan olyan jó. Kb. egy évig szoktak fennt lenni, nekem már fél éve fennt van, fel sem tűnik már. Soha senki nem szólt be érte, ma már majdnem mindenkinek volt valamikor fogszabályzója...


Az "átlátszó" készülékek is látszanak ugyan úgy, csak a pácienst hitegetik azzal, hogy nem látszik. A belső fogszabi pedig a lehető legrosszabb választás.

2013. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség a belső,ha valami nagyon esztétikusat akarsz,akkor van egy Inspire Ice nevezetű esztétikus fogszabi,ívenként kb. 200 ezer,azért mégse 4-500,ha lett volna még fölös kétszáz ezrem,valószínűleg ilyet rakattam volna,de beértem a félesztétikus/fém kombóval kicsit több mint 200-ért(2 ívre).Fehér ívet is lehet kérni felárért,de a dokim azt monda,hogy hülyeség,mert hamar lekopik a teflon bevonat.

[link]

2013. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 21. 20:50
 6/6 anonim válasza:
persze hogy van,az is a fogadnak megfelelo szinu ;)
2013. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!