Mennyire rossz?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a gondom hogy régebben letörött egy fogam és fájt is de féltem elmenni fogdokihoz.. aztán nem sokkkal késöbb elmult és nem is volt vele gondom. de csúnyább lett és elegem lett belőle ezért ugy döntöttem elmegyek és a doki kifurta meg betömte. ez már régebben volt de most a tömés alatt baromira fáj.. eddig abban biztam talán csak a tömés utáni érzékenység de az nem tart kéthónapig.. eleinte elmult csak rágni nem tudtam rajta de mostanság fáj rendesen. lehet hogy az ideggel van baj vagy valamit elszurt a dokim? és amikor kiszedik a rendes tömést az fáj? nekem eddig az érzéstelenítő semmit nem hatott :// köszi a válaszokat :/
2013. máj. 21. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mostanság fáj rendesen!"

Ő az én kedvesem,a kedvesem!

Ő bárhol jár...amúgy nemtudom!!

Fogalmam sincsen mennyire rossz neked!

1től 1o-ig legyen 7 és fél !

üdv

2013. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem sokra mentem veled... :/ lécci valaki normális választ?
2013. máj. 21. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pont közepesen rossz !
2013. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!