Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » "SZTK"-ban is van fogászati...

"SZTK"-ban is van fogászati rendelés?

Figyelt kérdés

Nem voltam még fogorvosnál, és most érzem, h. az egyik fogam kicsit fáj..Úgy látom kis lyuk van rajta.Ha van rendelőkben, akkor Ők(TB-s dokik), ingyen megcsinálják, vagy fizetni kell?Ott helyben?

(Ha esetleg v.ki tudja XX.ker.Ady u.-i SZTK-ban van?)

Vagy magánrendelőbe kell menjek?


2009. okt. 18. 09:34
 1/2 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ha nem sürgős kérdezd meg, hogy mikorra kapsz időpontot, de hogy milyen munkát végeznek, hát arról jobb nem beszélni. Aki megteheti ezért menekül el a privát fogászatra (magánrendelőbe).
2009. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fogszabályzóm volt, világ életemben magán dokihoz jártam miatta. Ha kellett ő tömködte, sajnos már 19 évesen is sok rossz fogam van, megörököltem. Nálam legtöbbször a pénz döntött. Volt fogam amit SZTK-ban tömettem, és volt amit magánorvosnál. SZTK-ban semmit nem kellett fizetnem, míg magándokinál 8000 Ft volt egy tömés. Az hogy milyen munkát végeznek szerintem orvos függő. Találkoztam már a saját orvosommal is ott, aki ugyanúgy dolgozott, mint a saját rendelőjében. Múltkor egy ismerősöm csináltatott fehérítést, és azt hiszem két koronát is ingyen, és azt mondta semmi panasza nem lehet. Szerintem ha elmész, belenéz a szádba, megnézed mennyire szimpatikus az orvos, mennyire tűnik megbízhatónak, kimondja hogy lyukas, és még mindig eldöntheted, hogy betömeted vele vagy sem.
2009. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!