Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor szabad foghúzás után...

Mikor szabad foghúzás után enni, ami már nem okoz bajt, és főleg mit? Mennyi idő múlva lehet már akármit enni?

Figyelt kérdés
Az tényleg igaz, hogy rendszeresen kell mosni a kihúzott fog helyét is már az első napokban is?
2009. nov. 3. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen pépeset és azt is a másik oldalon. Hiába mondték, hogy tejterméket ne, én csak joghurtot tudtam.

Igen mosni kell első napokban is, de csak óvatosan és úgy öblögess, hogy a fejedet jobbra-balra tolod, ne gargarizálj.

2009. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igen a tejtermék olyan rossz, hogy nem lehet, mert mikor kiestem a dokitól arra gondoltam, hogy valami joghurtot vagy tejfölt és hasonlókat eszem, mert azok könnyen lemennek, de aztán mondták, hogy nem lehet :(


A fogmosástól nagyon félek, nehogy valami bajt csináljak, de azért próbálkozom vele.

2009. nov. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!